Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Marmara’da istifa depremi

AK Parti Marmara Adalar

AK Parti Marmara Adalar İlçe Başkanı Gül Ağaoğlu ve yönetim kurulu üyeleri ,31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan yerel seçimlerde mevcut Belediye Başkanı Süleyman Aksoy’un tekrar belediye başkan adayı gösterilmesine tepki göstererek görevinden istifa etti.

-Anlaşamıyoruz
Ağaoğlu açıklamasında “Marmara Adalar Belediye Başkanı ile göreve geldiğimiz günden bu yana, partimiz ilke ve esaslarına riayet etmesi konusunda anlaşmazlıklar yaşanmış zaman zaman dava arkadaşlarımıza yapılan asılsız suçlamalarla karşı karşıya kalmış bulunmaktayız. 31 Mart 2019 tarihinde gerçekleştirilecek olan yerel seçimlerde Ak Parti Genel Merkezimizce Marmara Adalar Belediye Başkan Adayı olarak Süleyman Aksoy tekrar aday olarak gösterilmiştir. Bu ahvalde ve mevcut duruma göre; ilçe yönetimi olarak, partimizin ilke ve esasları üzerinde kaynaşma ve anlaşma yaşayamadığımız belediye başkanı adayı ile yerel seçimlere iki kutuplu olarak girmemiz partimiz için isabet olmayacağı gibi başarıda getirmeyecektir” dedi.

-Toplu istifa
Ağaoğlu “Ak Parti belediye başkan adayımızın; yerel seçimlerde kendi yönetim ekibini kurarak yoluna devam etmesi ve de sahip olduğumuz etik değerler açısından, ilçe yönetim kurulu üyelerimiz ile yaptığımız istişareler sonucunda, partimizin Marmara’da başarısı ve bekası için istifa etme kararı almış bulunmaktayız. Koşulsuz inandığımız davamızın lideri Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan sevdasına ilaveten büyük bir onurla yürütmekte olduğumuz Ak Parti Marmara İlçe Yönetiminden bugün itibari ile istifa ediyoruz. Şahsıma mahsus olmak üzere; kurulduğu günden bu yana , her kademesinde görev aldığım , 2017 yılından bu yana da başkanlığını yürüttüğüm görevimden ayrılmam özümün bir parçası olan davamın terki değildir. Bu hizmet nöbeti değişikliği için almış olduğumuz kararın, davamızın bir neferi olmama mani olmayacağını da kamuoyunun bilgisine sunarım. Yönetim Kurulunda birlikte görev aldığımız tüm arkadaşlarımın da aynı düşüncede olduğundan hiç şüphem yoktur. Her daim davamızın ve reisimizin yanındayız”ifadesini kullandı.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bandırma, Paşabayır Mahallesi’nde bulunan bir
Sıradaki Haber BANDIRMA’DA SOYGUN YAPTI