Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Meclis Üyesi Tosun dünya evine girdi

Bandırma Belediye Meclis Üyesi Tolga Tosun, Seda Akti ile dünya evine girdi.

Bandırma Belediye Meclis Üyesi

Bandırma Belediye Meclis Üyesi Tolga Tosun, Seda Akti ile dünya evine girdi. Ekol Bahçe’de düzenlenen düğün töreninde genç çiftlerin nikahını Bandırma Belediye Başkanı Dursun Mirza kıydı.

Nikah töreninde konuşan Bandırma Belediye Başkanı Dursun Mirza, “Genç çiftlere karşılıklı sevgi ve saygı içerisinde bir ömür boyu size mutluluklar diliyorum” dedi. Sevgi’nin sadakat, sabır ve emek isteğinin altını çizen Mirza “Karşılıklı hoşgörü içerisinde saygınızı hiçbir zaman yitirmeden birbirinizi iyi günde kötü günde en güzel şekilde bir ömür boyu mutlu olmanızı temenni ediyorum. Sevgiyi ve saygıyı birbirinize hiçbir zaman ihmal etmeyin. Mutlu olun, mutlu kalın” ifadesini kullandı. Nikah törenine CHP Balıkesir Milletvekili Ahmet Akın, Fikret Şahin Ensar Aytekin, eski milletvekilleri Namık Havutça, Mehmet Tüm, CHP Balıkesir İl Başkanı Serkan Sarı, Bandırma Belediye Meclis Üyesi, sivil toplum örgütlerinin başkan ve yöneticilerinin yanı sıra çok sayıda konuk katıldı.

Tolga Tosun, Seda Akti çifti konuklardan düğün törenine çiçek gönderilmemesi talep ederken çiçek bedellerinin Bandırma’da kurulu bulunan İyiki Varsın Derneği’ne bağış olarak yatırılmasını istemesi takdirle karşılandı. Basın camiası olarak Tolga Tosun, Seda Akti çiftine ömür boyu mutluluklar dileriz.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bandırma Ticaret Borsası Başkanı Can
Sıradaki Haber CAN ATA TAN 23 NİSAN’I KUTLADI