Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Meclisin kafasını karıştırdı

Bandırma Belediye Meclisi’nin Eylül

Bandırma Belediye Meclisi’nin Eylül ayı Tolga Tosun Başkanlığında yapıldı. Ali Kafadar’ın mülkiyeti Bandırma Belediyesine ait bölgesel spor alanına yap işlet devret yöntemiyle halı saha yapmak üzere 20 yıllığına kiralanmasıyla ilgili talebini değerlendiren Bandırma Belediye Meclisi, CHP’li meclis üyelerinin oylarıyla encümene yetki verdi. İyi Parti, AK Parti ve Milliyetçi Hareket Partisi ret oyu kullandı.

Kafadar’ın belediyeye yaptığı müracaat dilekçesinde adres olarak Bandırmaspor’un Kayacıkta bulunan sosyal tesislerini vermesi kafaları karıştırdı. Meclis üyelerinden gelen tepkiler üzerine Belediye Başkanı Tolga Tosun açıklama yapmak zorunda kaldı. Kafadar’ın kiralamayla ilgili başkanlık makamına yapmayı düşündüğü halı saha ve sosyal tesislerle ilgili herhangi bir proje sunmaması ise dikkat çekti.

Tosun “Kimseye rant sağlayacak işler yapmayacağız. Buna da yerel yönetim olarak karşı çıkacağız. Birileri bir yerin kiralanmasıyla ilgili talepte bulunabilir. Ancak bu işin müracaat eden kişinin alacağı anlamına gelmez. Belediye olarak biz ihaleye çıkartacağız. İhalede en yüksek fiyatı veren kiralar. Kaldı ki Bandırma’da halı saha ihtiyacı var” dedi.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Erdek İlçe Emniyet Müdürlüğüne bağlı
Sıradaki Haber Erdek’te uyuşturucu operasyonu:2 gözaltı