Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Melike Şahin’den unutulmaz gece

Son aldığı ödülü kadınlara ve LGBT-İ’lere ithaf ettiği için son yılların en çok konuşulan yorumcularından biri olan Melike Şahin, Bandırmalı hayranlarıyla buluştu.

Son aldığı ödülü kadınlara

Melike Şahin, bu yıl 32’incisi düzenlenen Uluslararası Kuşcenneti Kültür ve Turizm Festivali’nde Bandırma Cumhuriyet Meydanında yaklaşık 20 bin kişiye ücretsiz halk konseri verdi.
Son aldığı ödülü kadınlara ve LGBT-İ’lere ithaf ettiği için günümüzde adından en sık söz ettiren yorumcularından olan Melike Şahin, bugüne kadar “Deli Kan”, “Tutuşmuş Beraber”, “Kara Orman”, “Sevmek Suçsa Suçluyum”, “Sakla Beni” ve “Geri Ver” gibi birçok teklisini yayımladı.

Melike Şahin, Kutiman ve Boom Pam gibi isimlerle yaptığı ortak çalışmalarla dünya müzik sahnesinde de adından söz ettirmeyi başaran bir sanatçı. Prodüktörlüğünü ve sanat yönetmenliğini üstlendiği ilk albümü “Merhem”i 2021’in başında dinleyicisiyle paylaşan Şahin; albümde Mabel Matiz, Sabi Saltiel, Uri Brauner Kinrot, Can Güngör, Emre Malikler, Elif Dikeç ve Dijf Sanders gibi önemli isimlerle iş birliği yapmıştı.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Su Baskını Evlere Zarar Verdi
Sıradaki Haber Sular Altında Kaldı