Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

MHP 1 ayda 800 aileye ulaşacak

Milliyetçi Hareket Partisi Bandırma

Milliyetçi Hareket Partisi Bandırma İlçe Başkanı Bekir Bozkurt, ilçe yönetimi olarak ihtiyaç sahibi ailelere dağıtılmak üzere ayni ve nakti yardım kampanyası başlattıklarını söyledi. Ayni yardımların dağıtımına Ramazan ayı içinde başlayacaklarını açıklayan Bozkurt, hedeflerinin Ramazan ayı boyunca toplam 800 ihtiyaç sahibi aileye ulaşmak olduğunu dile getirdi.

-Hedef ihtiyaç sahiplerine ulaşmak
Kampanyadan Sosyal Yardımlaşma Vakfı yardımlarından faydalanmayan ihtiyaç sahibi ailelerin yararlanacağını dile getiren Bozkurt, Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanlığı olarak dünyada olduğu gibi ülkemizde etkili olan korona virüs ile mücadele kapsamında ilçe genelinde yaklaşık olarak 4 bin adet maske dağıtımı gerçekleştirdiklerini söyledi.

-Daha fazla kesim faydalanmalı
Koronavirüs ile mücadele çalışmalarında özveriyle çalışan sağlık personelini kutlayan Bozkurt, vatandaşlara evlerinde kalmaları çağrısında bulundu. Hükümetin bu süreçte bir takım ekonomik önlemler aldığını anımsatan Bozkurt, iş dünyası, esnaf ve vatandaşların ekonomik pakette açıklanan desteklerden daha fazla kesimin faydalanması gerektiğini sözlerine ekledi.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Karesi Belediye Başkanı Dinçer Orkan,
Sıradaki Haber Karesi İHA Üssü’nde sona gelindi