" /> MHP’den Bagfaş’a indirim ziyareti – Marmara Olay

 • DOLAR
  %0,93
 • EURO
  %0,94
 • ALTIN
  %0,61
 • BIST
  %0,00
MHP’den Bagfaş’a indirim ziyareti

MHP’den Bagfaş’a indirim ziyareti

Genel Başkan Devlet Bahçeli’nin talimatları doğrultusunda Milliyetçi Hareket Partisi Bandırma İlçe Başkanlığı, halkın yararına olacak indirimleri hızlandırmak üzere ilçe çapında teşvik ve katılım kampanyası düzenlendi.

Bu kapsamda, Milliyetçi Hareket Partisi Balıkesir İl Başkanı Ekrem Gökay Yüksel, İl Başkan Yardımcısı Ahmet Sakbaş, Bandırma İlçe Başkanı Bekir Bozkurt, Erdek İlçe Başkanı Fatih Bağcı ve İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, kimyasal gübre sektöründe Türkiye’nin öncüsü olan Bagfaş’ı ziyaret etti. Ziyarette gübre fiyatlarında yaşanan artışlar konusunda karşılıklı fikir alışverişinde bulunuldu.

BAGFAŞ Genel Müdür Yardımcısı İbrahim Ünal,  Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli’nin çağrısına Bandırma Gübre Fabrikaları AŞ olarak destek verdiklerini, ülkenin ekonomik olarak zor dönemlerden geçtiği bu günlerde, her zaman olduğu gibi Devletimizin ve ülke çiftçisinin yanında olduklarını söyledi. Hatırlanacağı üzere, Bagfaş üretim ve satışını yaptığı kalsiyum amonyum nitrat (CAN) ve amonyum sülfat (AS) gübrelerinin fiyatlarını, dövizdeki aşağı yönlü hareketler nedeni ile yüzde 22 civarında düşürmüştü.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?