Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Milletvekili Öztaylan gençlere taş çıkarttı

Milletvekili Öztaylan gençlere taş çıkarttı

TBMM 28. Dönem parlamento seçimlerinde Balıkesir’den milletvekili seçilen Ali Taylan Öztaylan, gençlerle yaptığı basketbol maçında 12 sayı atarak gençlere taş çıkarttı. Milletvekili Öztaylan, performansıyla beğeni topladı.2’er takımlı oynanan ve 15 dakika süren müsabakada 12 sayı attı. Seçimde başarılı bir süreç geçiren Öztaylan, basket sahasında performansıyla da dikkat çekti.

Bugünkü maçı oynama fikrinin Bandırma Gelişim Spor Kulübü bünyesindeki gençlerden geldiğini dile getiren Öztaylan “Bandırma Gelişim Basketbol kulübü bünyesindeki gençlerimizle birlikte güzel bir maç çıkardık. Burada dostluk, kardeşlik kazandı. Hep birlikte vakit geçirdik”dedi. Maç sonrası konuşan gazetecilere açıklama yapan Öztaylan, zaman zaman gençlerle buluştuğunu, bazen futbol bazen de basketbol maçı yaptıklarını söyledi.

Bu tür faaliyetlerin sadece sportif faaliyet olarak algılanmaması gerektiğini dike getiren Öztaylan “Spor yarken aynı zamanda gençlerin fikirlerini, önerilerini ve geleceğe dair düşüncelerini alıyoruz. Tüm çabamız gençlerimiz geleceği için onlara daha iyi bir gelecek sunabilmektir. Gençlerimizin görüşleri doğrultusunda, Bakanlıklarımızın 81 ilimizde inşa ve ihya hareketini yürütüyorlar. İstiyoruz ki gençlerimiz daha iyi şartlarda eğitim alsınlar. Daha iyi şartlarda yaşasınlar. Yeşilin, mavinin içerisinde huzur içerisinde yaşadığı, güven içerisinde yaşadığı, geleceğe umutla, güvenle baktığı bir Türkiye olsun.” şeklinde konuştu.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kargı’dan dikkat çeken uyarı
Sıradaki Haber Kargı’dan dikkat çeken uyarı