Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Mimarlar Odası’nda bir dönem sona erdi

Bandırma Mimarlar Odası’nın Olağan

Bandırma Mimarlar Odası’nın Olağan Genel Kurulu Hayyam Restoranda yapıldı. Seçimleri Çağrı Aldemir ve ekibi kazandı.
Yönetim Kurulu: Alp Özbay, Semih Solak, Tuğba Karaday ve Pınar Yaman’dan oluştu. Divan Başkanlığını İsmail Kaba’nın yaptığı genel kurula 127 üyeden 87’si katıldı. Dursun Mirza’ya yakınlığıyla bilinen Şerafettin Engüdar’ın ekibi Mimarlar Odası yönetimine giremedi. Cemal Adıgüzel ve Şerafettin Engüdar’ın çatı adayı olan Barış Gülmüş seçimleri Çağrı Aldemir’e karşı kaybetti.

YORUMLAR

4 adet yorum var

  1. Seçim esnâsında yaşanan gerginliğin Çağrı ALDEMİR’ in vakur üslûbu sâyesinde daha da büyümeden son bulması hârika bir gelişmeydi ancak Bandırma burjuvası seçimdeki mahvoluşunu kendine yediremeyerek kutlama ve müsbet temennîlerde bulunmada âcziyetini bir kez daha gösterdi ve derset olmuş hâlde kapıdan birer birer çıkıp gitti. İhtiyar heyeti ve lôbici elitist saltanâtı sona erdirmeyi; seçimi bileğinin hakkıyla kazanarak başaran genç arkadaşımız Çağrı ALDEMİR’ i haklı gâlibiyeti dolayısıyla kutlar ve yeni vazîfesinde muvaffak olmasını temennî ederiz.

  2. Öncelikle bu ahlâk dışı tavrınızla yorumumuzdaki îmâmızı yerli yerinde tanımladığınız için teşekkür ederiz. Tabii şu da var ki tanımadığınız ve hakkında hiç bir fikrinizin olmadıklarına karşı nasıl hitap edeceğinizi öğrenmelisiniz. Biz Bandırma özgür basınının bir parçasıyız. Siz de yaptığınız bu ahlâksız çıkışla kim olduğunu söylemekten geri durmayacaksınızdır Zîrâ bizim için bu çok şaşırtıcı çıkışınız; ya o yersiz elitistlikten (cürmünce) nasiplenen cepçi cenahtan yâhut onların ta kendilerinden herhangi biri olduğunuzun yegâne emâresi olacaktır.

    1. Haddizliğine devam ediyorsun sen kimsin ben hiç bir cenahtan değilim senin yaptığın ahlaksız bir çıkış ilk önce sen kişilere karşı nasıl hitap edeceğini öğren senden gazeteci olmaz bir daha bir daha yorum yaparken dikkatli ol

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

DEVA Partisi Bandırma İlçe Başkanı
Sıradaki Haber Bu Seçimi Kazanacağız