Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Mirza: Abhazya’da otelim yok

Belediye Başkanı Mirza,Abhazya otelinin olduğu yönündeki iddialara cevap verdi. Mirza “bu iftirayı atanlar alçaktır. Buna inanan da ahmaktır”dedi.

Belediye Başkanı Mirza,Abhazya otelinin

Bandırma Belediye Başkanı Dursun Mirza, Abhazya’da otelinin bulunduğuna ilişkin iddialara cevap verdi. İlkhaber Gazetesi’nden Muharrem Şen’e konuşan Mirza “Bu alçakça bir iftiradır. Gülüp geçiyorum bunlara. Yeğenim Bandırma’daki işlerini devir ederek Abhazya Sohum’da işyeri açtı. Yeğenim orada çok başarılı, siparişlere yetişemez durumda hatta çok başarılı olduğu içinde ödül aldı. Türkiye’den gelip Abhazya’da iş kurduğu insan çalıştırdığı için bu iftirayı atanlar alçaktır. Buna inanan da ahmaktır. Daha öncede şahsımla ilgili ithamlar vardı. İspatlandı mı? Bunlarda iftira bitmez. İsteyen İçişleri Bakanlığı’ndan öğrenebilir” diye tepki gösterdi.

-Anasının ak sütü gibi helaldir
Otel satışından para alındığına yönelik iddialara da cevap veren Mirza “Otel satışından para alınmadı. Otel sahibinin otel alınmadan önce ve sonrasında gönüllü cüzi bağışları vardır. Otel sahibinden 4 milyon TL bağış alındığı yönündeki iddialar gerçek dışıdır. Erhan Elmastaş’ın Bandırmaspor’a verdiği paraların gün gün banka banka kayıtları bulunmaktadır. Bu para Elmastaş’ın tamamen kendi parasıdır. Kendisi diğer başkanlar gibi kulübe borç vermiştir. Bu para Elmastaş’ın anasının ak sütü gibi helaldir” ifadesini kullandı.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Balıkesir Büyüksehir Belediye Başkanı Ahmet
Sıradaki Haber Karakoyun Sahil Yenice’yi Şenlendirdi