Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Mirza: büyükşehirin durumu zor

Bandırma Belediye Başkanı Dursun

Bandırma Belediye Başkanı Dursun Mirza, eski hal binasında bulunan sivil toplum örgütlerinin başkan ve yöneticilerini ziyaret etti.
Mirza, ziyarette gazetecilerin “Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanlığı’nın 31 Ekim 2018 tarihinde 17,1 milyon muhammen bedel ile 3 arsayı satışa çıkartacak bunu nasıl değerlendiriyorsunuz” şeklinde sorusunu “Büyükşehirin bu satışı bizi bu konuda eleştirenlere verilecek en güzel cevaptır” diye yanıtladı.

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi’nin geçtiğimiz yıllarda da arazi satışları yaptığını anımsatan Mirza, “31 Ekim 2018 tarihinde de Gümüşçeşme, Paşaalanı ve Kuvayı Milliye Mahallelerindeki 3 adet arsa 17,1 milyon TL’lik muhammen bedel ile satışa çıkacak. Balıkesir Büyükşehir Belediyesi’nin durumu çok zor. Borçları eski para ile 1 katrilyon liraya dayandı” dedi. Bandırma Belediyesi olarak bugüne kadar personel maaşlarını ödemek için arsa satışı yapmadıklarının altını çizen Mirza “Bandırma Belediyesi tarafından satışı yapılan alanlar ülkenin ve Bandırma’nın ekonomisine katkı sağmaya devam ediyor. Hem yeni yatırımlar yapılıyor hem de istihdam yaratıyor” ifadesini kullandı.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bandırma Ticaret Odası Yönetim Kurulu
Sıradaki Haber Adem Yılmaz Ustaoğlu’nu ziyaret etti