" /> Mirza ve ekibi rahatsızmış! – Marmara Olay

 • DOLAR
  %0,93
 • EURO
  %0,94
 • ALTIN
  %0,61
 • BIST
  %0,00
Mirza ve ekibi rahatsızmış!

Mirza ve ekibi rahatsızmış!

Son günlerde Bandırmaspor ile ilgili yapmış olduğumuz haberler ve yorumların aralarında Onursal Kulüp Başkanı aynı zamanda Belediye Başkanı Dursun Mirza’nın da bulunduğu bazı kesimleri rahatsız ettiği yönünde posta güvercinleri tarafından duyumlar almaktayız.

-Açık itirafımızdır
Buradan açık itirafımızdır. Bu haberler Bandırmaspor Kulüp Başkanı Göksel Karlahan ve yönetim kurulu üyeleri tarafından haber yapılması için basın mensuplarına servis edilmemektedir. En azından ben bunu kendi adımıza rahatlıkla söyleyebiliriz. Bandırmaspor’un bu şekilde kamuoyunun gündemine gelmesinden Göksel Karlahan ve ekibinin de rahatsız olduğunu bilenlerdeniz.

-Teşekkür etmesini bilmeyenler tenkit etmesini bilemez
Basın mensubu olmanın yanında Bandırmaspor’un bir üyesi olarak ta gönül verdiğim şehrimin takımının kötü yönetilerek milyonlarca liralık borç yükü altına sokulmasını kamuoyu adına denetleme ve sorgulama hakkımızın olduğunu da bilenlerdeniz. Basın kuruluşları olarak Bandırmaspor ile ilgili olumlu çalışmaları takdir hakkımız kullanarak kamuoyuyla paylaşırken teşekkür etme nezaketini bile gösteremeyenlerin son günlerde bir önceki kulüp yönetiminin hatalarına yönelik yapmış olduğumuz haberlerde tenkit hakkımızı kullanmamızdan neden rahatsız oluyorlar?

-Herkes kepini önüne koymalı
Bu haberlerden rahatsız olanlar öncelikle keplerini çıkartıp nerede hata yaptık” diye kendilerini sorgulamaları gerekirken haberlerle ilgili sorumlu aramaları abesle iştigalden başka bir şey değildir. Buradan açıkça ifade ediyoruz. Sizler böyle sorumluluğu kendinizde değil başkalarında aramaya devam ettiğiniz sürece basın kuruluşları olarak geçmiş yönetimi sorgulamaya devam edeceğiz. Nokta

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?