Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Mirza: delikanlıysanız karşımıza çıkın

Bandırma Belediye Başkanı Dursun

Bandırma Belediye Başkanı Dursun Mirza, CHP İlçe Başkanlığı’na belediye başkan aday adaylığıyla ilgili müracaatını yaptı. Müracaatta konuşan Belediye Başkanı Dursun Mirza” Geçen yerel seçimlerde en yakın rakibimize 10 bin oy fark atmıştık. Bu dönemki hedefimiz seçmen artışını da dikkate alarak aradaki farkı 15 bine çıkarmaktır” dedi. Görev süreleri boyunca birçok başarılı projelere imza attıklarının altını çizen Mirza, toplumun değişik kesimleri tarafından yapılan anketlerinde bunu gösterdiğini söyledi.

-Halk benden memnun
31 Mart 2019’de yapılacak seçimlerde tekrar belediye başkan aday adayı olmasında bu memnuniyetin önemli etkisinin bulunduğuna dikkat çeken Mirza, “Bir dönem daha belediye başkanlığı yaparak enerjimi bu kent ve kentin çocukları için harcamaya devam edeceğim. Tek gayem Bandırma’ya 10 yıl yaptığı hizmetlerle iz bırakan bir başkan olarak aktif siyasete son vermektir” dedi.

-Her seçim dönemi türüyorlar
Her seçim döneminde olduğu gibi bu dönemde kötü niyetli kişilerin olabileceğine dikkat çeken Mirza “Daha şimdiden belden aşağı vurmaya etekten, paçadan çekmeye başladılar. Bu tipler yine türediler, bundan sonrada türeyecekler. Geçen dönemde bazı karalamalar yapıldı 10 bin oy fark attık. Artık vatandaşlarımız bu tür şeylere inanmıyorlar. İnanmasınlar da. Biz ne söylersek doğruyu söylüyoruz. Açığız, şeffafız” ifadesini kullandı.

-Delikanlı değiller
Bazı kimselerin sosyal medyada açtıkları sahte hesaplarla olmayan şeyleri varmış gibi gösterdiğini öne süren Mirza “Delikanlı gibi karşımıza çıksalar bizde cevap versek ama delikanlı değiller. Fiskosla veya sahte sosyal medya hesaplarıyla bunları yapmaya çalışıyorlar. Ama bunu başaramayacaklar bizi yolumuzdan çeviremeyecekler. Bu Kent gelişmeye büyümeye cumhuriyetin kenti olmaya, Atatürk’ün kenti olmaya, çağdaş yaşamı devam ettirmeye ve mutlu bir kent olmaya devam edecektir” ifadesini kullandı.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bölgemizin en önemli tarım ürünlerinin
Sıradaki Haber FİDANCILIK SEKTÖRÜ MASAYA YATIRILDI