" /> Müftüden yıldızlı kahvaltı – Marmara Olay

 • DOLAR
  %0,80
 • EURO
  %0,78
 • ALTIN
  %0,36
 • BIST
  %4,10
Müftüden yıldızlı kahvaltı

Müftüden yıldızlı kahvaltı

Bandırma İlçe Müftülüğü ’ne atanan Hamdi Gevher 4 yıldızlı Eken Prestij Otel’de basın mensuplarına tanışma kahvaltısı verdi. Kahvaltıda konuşan Müftü Gevher,41 yıldan bu yana Diyanet İşleri Başkanlığı’nda bir nefer olarak görev yaptığını,30 Temmuz itibariyle Bandırma’da göreve başladığını söyledi.

-Müftü Küçük’e teşekkür etti
Gevher “Allah’tan en büyük niyazım Bandırma’ya hizmet ederken yardım ve inayetini üzerimizden eksik etmemesidir. Daima etkin ve önemli çalışmalar yaparak rızasını ulaşmaktır. Bu duygu ve düşüncelerle yeni görev yerimin hakkımda hayırlı olmasını Allah’tan niyaz ediyorum. Bu bayrağı bize teslim eden Müftü Süleyman Küçük’e ve diğer arkadaşlarıma teşekkür ediyorum” dedi.

-Herkese ulaşacağız
Gevher hedeflerinin Diyanet İşleri Başkanlığının vizyon ve misyonuna uygun olarak din gönüllüleriyle beraber ekip ekip ruhuyla hareket etmek olduğunu söyledi. Gevher “Müftülük tüm insanların ve fikirlerin önemsendiği bir anlayışla birlik ve beraberlik ruhu içinde hiçbir şekilde ayrılıklara fırsat vermeden toplumun tamamına ulaşmayı hedefliyoruz” dedi. Evli ve 3 çocuk babası olan Hamdi Gevher Ankara-Çankaya İlçe Müftülüğü görevinde bulunuyordu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?