Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Muhalefeti “topa” tuttu

Cumhur İttifakı’nın Bandırma’da düzenlediği

Cumhur İttifakı’nın Bandırma’da düzenlediği mitingte konuşan Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, “31 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimler hem yaşadığımız şehirler hem de ülkemizin geleceği açısından önemlidir” dedi.

-Öztaylan’a teşekkür etti
Balıkesirlilerden yaşadıkları şehirlerin ihya olması için Cumhur İttifakı adaylarını desteklemelerini isteyen Çavuşoğlu “Balıkesir’i bizim dönemimizde nasıl ihya ettiğimizi sizler görüyorsunuz. 10 yıldan beri içinde yaşadığımız Bandırma’da belediyecilik adına bir hizmet gördünüz mü? Bandırma’ya geldiğim andan itibaren herkesin söylediği bir şey var. Ne yaptıysa Cemal Öztaylan yaptı diyorlar. Burada ne yapıldıysa onun döneminde yapıldı. Öztaylan ağabeyime yapmış olduğu hizmetlerden dolayı buradan teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

-Bu zihniyetten Bandırma’yı kurtaracağız
Bandırma’ya hizmet yapamayan zihniyetin aynısını Türkiye’nin değişik yerlerinde de gördüğünü dile getiren Çavuşoğlu “Muğla’ya gittim. Muğla, Antalya ve İstanbul’dan sonra en çok turist ağırlayan bir ilimizdir. Ancak belediyecilik bakımından rezil mi rezil. Pis sular denize akıyor. Her yerde çöp yığınları var. Sular aylarca kesiliyor. Aydın daha rezalet. Kuşadası ülkenin ilk bilinen turizm beldelerinden biridir. Çeşmeden sular tuzlu akıyor. Biz bu zihniyeti 1994 öncesi İstanbul’da görmüştük. Oralarda gördüklerim bana 1994 öncesi İstanbul’u anlatıyor. Bu zihniyete bu ülkeyi teslim edebilir miyiz? Bu zihniyetten Bandırma’yı kurtaracağız. Bu zihniyeti temizleyeceğiz. Bunların hizmet diye bir derdi yok. Bunlar yemeyi, içmeyi, gezmeyi tozmayı biliyorlar. Birde Bandırmalıları enayi yerine koyuyorlar. Nasıl olsa bize oy verecekler niye çalışalım diye. Bandırma enayi mi? Bandırma 31 Mart yerel seçimlerinde haddini bildirecektir” ifadesini kullandı.
Çavuşoğlu, konuşmasının sonunda miting alanında bulunan vatandaşlara futbol topu attı.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İvrindi Belediye Başkanı Önder Lapanta
Sıradaki Haber Başkan Sünnet Törenlerine Katıldı