Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Muhtarlardan Doğan’a hayırlı olsun ziyareti

Muhtarlardan Doğan’a hayırlı olsun ziyareti

Türkiye Muhtarlar Derneği Bandırma Şube Başkanı Hüseyin Kocabıyık ve beraberindeki heyet AK Parti İlçe Başkanı Mehmet Doğan’ı makamında ziyaret ederek tekrar ilçe başkanlığına seçilmesinden dolayı tebrik etti. Ziyaret yaklaşık 30 dakika sürdü. Ziyarette konuşan AK Parti Bandırma İlçe Başkanı Mehmet Doğan, 1829 yılından bu yana faaliyetlerini sürdürmekte olan ve yerel demokrasinin en eski örneğini temsil eden muhtarlık müessesesinin, toplumsal hayatın en önemli unsurlarından biri olduğunu söyledi.

-Muhtarlar yerel yönetimlerin vazgeçilmez yapı taşıdır

Muhtarlık yerel yönetimlerin vazgeçilmez yapı taşı, muhtar ise bölge halkının, haklarını korumak üzere inandığı ve seçerek görevlendirdiği güvenilir kişiler olduğunun altını çizen Doğan “Yerel yönetimdeki en önemli paydaşlarımız ve yol arkadaşlarımız olarak gördüğümüz, el ele birlikte geleceğe yürüdüğümüz muhtarlarımızla Bandırma’da çok güzel hizmetlere imza  atmaya da devam edeceğiz” dedi.

-Devlet ve vatandaş arasında köprü görevi görüyorsunuz

Doğan “Muhtarların, temsilcileri oldukları köy ve mahallelerde devlet ile vatandaş arasında bir köprü vazifesi gördüğünü, en ücra yerleşim yerlerine bile çağdaş kamu yönetimi anlayışını taşıdıklarını en iyi bilenlerdeniz. Bu kapsamda yeni oluşturduğumuz yönetim kurulumuzda 2 arkadaşımızı muhtarlarımızla var olan koordinasyonumuzu daha da arttırmaları için görevlendirdik.Muhtarlarımız her türlü sorunlarını bu arkadaşlarımıza iletecekler”ifadesini kullandı.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bandırmaspor 3 puanı tek golle aldı
Sıradaki Haber Bandırmaspor 3 puanı tek golle aldı