Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Münazara yarışmasının şampiyonu belli oldu

Bandırma İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nün Bengi Projesi kapsamında ilçedeki liseler arasında düzenlediği münazara yarışmasını Yavuz Sultan Selim Anadolu Lisesi kazandı.

Bandırma İlçe Milli Eğitim

Bandırma İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nün Bengi Projesi kapsamında ilçedeki liseler arasında düzenlediği münazara yarışması sona erdi.
12 lisenin katıldığı yarışmanın finali, rakiplerini eleyerek son ikiye kalan Anadolu Lisesi ve Yavuz Sultan Selim Anadolu Lisesi arasında oldu.

-Şampiyon Yavuz Sultan Selşm oldu
Bandırma Belediyesi Santral Kültür Merkezi’nde gerçekleşen münazara finaline Bandırma İlçe Milli Eğitim Müdürvekili Ercan Güler, Eğitim Bir Sen Bandırma Şube Başkanı Önder Turhan, şube müdürleri, okul yöneticileri, öğretmen ve öğrenciler katıldı. Katılımcıların seyir zevki yüksek ve kıyasıya rekabetin olduğu bir final coşkusu yaşadığı yarışmanın birincisi Yavuz Sultan Selim Anadolu Lisesi oldu. Ödüller, Bandırma İlçe Milli Eğitim Müdürvekili Ercan Güler tarafından verildi.

-Bengi Projesi kapsamında düzenlendi
Münazara yarışmasının Bengi Projesi kapsamında düzenlendiği dile getiren Bandırma İlçe Milli Eğitim Müdürvekili Ercan Güler, ”Temel amacı iyi insanlar yetiştirmek olan Bengi ile gençlerimize kültürümüzden ve medeniyetimizden gelen değerlerimizi aktarmayı hedeflemekteyiz. Bunun için yıl içinde yaptığımız etkinliklerden biri de münazara etkinliğidir. Bu vesile ile bu güzel etkinliğin bütün katılımcılarına ve yapılmasında emeği geçen koordinatör arkadaşlarımıza teşekkür ediyor ”dedi.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Balıkesirspor son olarak 2. Lig
Sıradaki Haber Fırtına gibi esecek