Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Müsiad ’tan banbana ziyaret

Müsiad Bandırma Şube Başkanı Çömez, rofesyonel ligde mücadele eden Anadolu takımlarının bulundukları şehirlerin ekonomilerine de ciddi katkılar sağladığını söyledi.

Müsiad Bandırma Şube Başkanı

Kısa adı Müsiad olan Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği Bandırma Şube Başkanı Ahmet Çömez ve yönetim kurulu üyeleri Bandırmaspor Kulüp Başkanı Göksel Karlahan’ı ziyaret etti. Kulübün İstiklal Caddesi üzerinde bulunan ofisinde yapılan ziyarete konuşan Müsiad Bandırma Şube Başkanı Ahmet Çömez, Göksel Karlahan ve ekibine 2018-2019 futbol sezonunda başarılar diledi.

 

-Karlahan destek istedi
Ülkemizde futbol endüstrisinin hızla büyüdüğünü dile getiren Çömez, profesyonel ligde mücadele eden Anadolu takımlarının bulundukları şehirlerin ekonomilerine de ciddi katkılar sağladığını söyledi. Bandırmaspor Kulüp Başkanı Göksel Karlahan’da konuşmasında,2018-2019 futbol sezonunda öncelikli olarak hedeflerinin kulübün mali yapısını düzeltmek olduğunu söyledi. Bu yılı vefa yılı olarak ilan ettiklerinin altını çizen Karlahan, bu konuda toplumun tüm kesimlerinden destek beklediklerini dile getirdi.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

MESLEK İHTİSAS KOMİSYONLARI BİLGİLENDİRME TOPLANTISI
Sıradaki Haber MESLEK İHTİSAS KOMİSYONLARI BİLGİLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI