Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Oda aidatlarına yapılandırma

Oda aidatlarına yapılandırma

Gönen Ticaret Odası Başkanı Ahmet Selvi, uzun zamandır TOBB nezdinde yürütülen çalışmalarla, birikmiş oda aidatı borçlarının yapılandırılmasıyla ilgili yasal düzenlemenin TBBM’den geçtiğin söyledi.

Selvi, yaptığı açıklamada, “Kamuya borçların yapılandırması ve istihdam teşvikine ilişkin düzenlemeleri de içeren kanun teklifi, TBMM Genel Kurulu’nda kabul edildi. TOBB, TESK, Türkiye Barolar Birliği, TÜRMOB ve ihracatçı birliklerimizin aidat ödemeleri de yapılandırmaya dahil edildi. Başta Gönen Ticaret Odası üyelerimiz olmak üzere, TOBB’a bağlı tüm oda ve borsalarımızın üyelerine, esnaf, sanatkar ve tacirlerimize, hayırlı ve uğurlu olsun” dedi.

Selvi, “Uzun bir süredir çeşitli bakanlıklar ile Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği nezdinde yürütülen çalışma, üyelerimizin istek ve beklentileri doğrultusunda sonuçlandırılmıştır. Buna göre, Odamız üyelerinin aidat borçları da yapılandırmaya dahil edilmiştir. Ekonomik sıkıntılar nedeniyle, haziran ve ekim ayları olmak üzere yılda iki taksitte alınan aidatlarını ödeyemeyen üyelerimizi bu vesileyle sunulan bu imkandan yararlanmaya davet ediyorum” ifadesini kullandı.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bandırmaspor 3 puanı tek golle aldı
Sıradaki Haber Bandırmaspor 3 puanı tek golle aldı