Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Odada Alpsu dönemi

Bandırma Pazarcılar ve Balıkçılar Odası’nın Kurtuluş Düğün Salonunda yapılan 22.Olagan Genel Kurulunu 287 üyeden 199’unun oyunu alan Erkan Alpsu kazandı.

Bandırma Pazarcılar ve Balıkçılar

Bandırma Pazarcılar ve Balıkçılar Odası’nın 22.Olagan Genel Kurulu Kurtuluş Düğün Salonunda yapıldı. Genel kuruldu Erkan Alpsu ve Yücel Kaplan’ın listeleri yarıştı. Türkiye Sebzeciler Meyveciler ve Seyyar Pazarcılar Federasyonu Başkanı Ali Karaca’nın divan başkanlığını yaptığı genel kurulda seçimleri Erkan Alpsu ve ekibi kazandı. 400 üyeden 287 katıldığı genel kurulda Erkan Alpsu 199 oy alırken Yücel Kaplan 87 oy aldı. 1 oyda geçersiz kaldı. Yönetim kurulu Nuri Yavaş, Birkan Çamga, Akif Kılıç, Mehmet Kaya, Hayrettin Albay ve Serkan Aktaş’tan oluştu. Odanın 2018 yılı tahmini bütçesi 211 bin 780 TL olarak belirlendi.
-Pazaryeri özelleşmeli
Pazaryerindeki sorunların çözümünün pazaryerinin özelleştirilmesinden geçtiğini dile getiren Erkan Alpsu, bunun yapılması halinde korsan esnafla, haksız rekabet edenle ve esnafa yakışmayan davranış içinde bulunanla mücadele edilebileceğini söyledi. Bandırma’nın yeni pazaryerlerine ihtiyacının bulunduğunu dile getiren Alpsu, yerel yönetim tarafından 100.Yıl ve Paşabayır Mahallerine acilen yeni pazaryerlerinin yapılması gerektiğinin altını çizdi. Korsan esnafla mücadelede yeni bir dönem başlatacaklarının altını çizen Alpsu, “Korsanla mücadelede çiftçi kayıt sistemini kullanacağız. Artık hiç kimse Bandırma Ziraat Odası’na giderek müstahsil belgesi alamayacak. Artık belgesi olmayan müstahsilim diyemeyecek” dedi.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bandırma Ticaret Odası Yönetim Kurulu
Sıradaki Haber ADEM YILMAZ’DAN BEŞTEKNİK PLASTİK‘E ZİYARET