Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Odadan dayanışma yemeği

Bandırma Ticaret Odası Başkanlığı tarafından düzenlenen dayanışma yemeği Ekol Bahçe’de yapıldı.

Bandırma Ticaret Odası Başkanlığı

Bandırma Ticaret Odası Başkanlığından dayanışma yemeği. Ekol Bahçe’de düzenlenen yemeğe Belediye Başkanı Dursun Mirza, Bandırma Ticaret Odası Başkanı Mehmet Kılkışlı, Meclis Başkanı Bahadır Çenberci, Yönetim Kurulu üyeleri ve meslek komitesi üyeleri katıldı. Yemekte Şimal Gülen sahne aldı.

-Meslek Komitesi üye sayısı 98’e çıktı
Yemekte konuşan Bandırma Ticaret Odası Başkanı Mehmet Kılkışlı, “Yıllar geçtikte üye sayımızın artışının yanında meclis ve meslek komite üye sayılarımız da artıyor. Daha önceki dönemlerde 27 olan meclis üye sayımız geçen dönem 30 olmuştu. 9 Nisan’da yapılan seçimlerde de meclis üye sayımız 40, meslek komitesi üye sayımız 98 oldu. Bandırma Ticaret Odası ailesi olarak bir arada olmaya önem veriyoruz. Bu sebeple geçen dönem göreve geldikten sonra başlattığımız ve geleneksel hale gelen meclis ve meslek komitelerimizin eşleriyle birlikte bir araya geldiğimiz aile yemeğini bu dönem de devam ettiriyoruz” dedi.

-Zorlu bir seçim oldu
Zorlu bir seçim sürecinin ardından Bandırma Ticaret Odası’nın organlarında görev almak üzere seçildiklerini dile getiren Kılkışlı “Bandırma’nın sanayi ve ticaret kesimini temsil etmek üzere seçilmiş kişiler olarak üzerimize düşen görevleri layıkıyla yerine getirmemiz gerekiyor. Fırsatını buldukça tüm toplantılarımızda dile getiriyorum, burada bir kere daha söylemek istiyorum. Öncelikli amacımız üyeye ulaşmak, üye ile bire bir iletişim kurabilmek. Bunun için üye ziyaretleri yapmak istiyoruz. Üye ziyaretlerinde üyelere verilmek üzere küçük birer hediye yaptırıyoruz, hazır olunca tüm komite üyelerimize kendi grup üyelerini paylaştıracağız ve herkes üyeleri ziyaret edecek. Üyeyi bilgilendirmek, sorunlarını alabilmek ve iletişimi güçlü tutabilmek için bunu yapmamızın şart olduğunu düşünüyoruz. Üyelerimizin tüm destek ve hibelerden en üst düzeyde faydalanmalarını sağlamak, eğitimler almalarını, fuarlara katılmalarını sağlamak öncelikli hedeflerimiz arasında yer alıyor. Sizlerden ricam, her ay yapılan meslek komitesi toplantılarına katılmanız, grubunuzda yer alan diğer üyeleri de bu toplantılara davet etmeniz, sektörlerle ilgili bilgi, görüş, öneri ve sorunları paylaşmanız. Bunun yanı sıra Oda olarak üyelere yönelik yaptığımız etkinlik ve toplantılara da öncelikli olarak sizlerin katılımları büyük önem taşıyor” şeklinde konuştu.

 

-Güzel işlere imza atacağız
Herkesin kendi işinden, ailesinden, zamanından fedakârlık göstererek Bandırma Ticaret Odası’nda görev aldığının altını çizen Kılkışlı devamında şunları söyledi “Bu süreçte bizlere vermiş oldukları desteklerden dolayı öncelikle eşlerimize teşekkür ediyorum. Önümüzdeki dört yıllık sürecin güzel işlere imza atacağımız bir dönem olmasını diliyorum. Sözlerime son vermeden önce 24 Temmuz Basın Bayramı vesilesiyle, değerli basın mensubu arkadaşlarımın bu özel gününü kutluyor, güzel bir gece geçirmenizi diliyorum”

-Bandırma için önemli çalışmalar yaptık
Bandırma Ticaret Odası Meclis Başkanı Bahadır Cenberci’de konuşmasında “Bandırma Ticaret Odası, geçtiğimiz dönem görev yaptığımız beş yıllık süreçte sadece üyelerine hizmet etmekle yetinmeyip Bandırma ve bölgesi için önemli çalışmalar yapan, projeler geliştiren, sektör ve yöre sorunları için arabuluculuk görevi üstlenmiş önemli bir kurum durumuna geldi. Bunda tüm komite ve kurullarımızın uyumlu çalışması ve Bandırma Ticaret Odası olarak tüm makam ve kurumlarla iyi ilişkilerimizin önemi büyük. Bu dönem de aramıza yeni katılan arkadaşlarımızla birlikte daha da artan sayımızla üyelerimiz ve Bandırma için faydalı çalışmalara imza atacağımıza inanıyorum” dedi.
Bandırma Belediye Başkanı Dursun Mirza’da konuşmasında, Bandırma Ticaret Odası üyelerinin ilçenin kalkınmasında önemli görevler üstlendiğini söyledi.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

5 Haziran’da yapılacak ve Bandırmaspor’un
Sıradaki Haber TARAFTARIZ BİZ ÇEKERİZ CEFA ONUR BAŞKAN BİZİ BIRAKMA