Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Odanın imza projesi komisyona havale

Odanın imza projesi komisyona havale

Bandırma Belediye Meclisi’nin Haziran ayı olağan toplantısı Tolga Tosun başkanlığında toplantı. Meclis, Bandırma Ticaret Odası Başkanlığı’nın Sanayi Sitesi girişinde bulunan 5 bin 955 metre karelik belediye hizmet alanının bedelli devriyle ilgili talebini değerlendirdi. Meclis,Ticaret Odası’nın talebini komisyona havale etti.

Toplantı öncesinde Ticaret Odası Başkanı Adem Yılmaz, Oda olarak ilçeye kazandırmayı planladıkları yeni hizmet binasıyla ilgili Meclis Üyelerini bilgilendirdi. Meclis’te konuşan Yılmaz “Geçmiş dönem yöneticilerimizin ilçeye kazandırmış oldukları Bandırma Ticaret Odası Hizmet Binası dönemin çok ötesinde tasarlanarak ve belli zorluklar aşılarak yapılmıştır. 20 yıl sonra bugün yine biz dönemin çok ötesinde tasarladığımız binamız ile ve çeşitli algılara rağmen sizlerden bölgenin en büyük sivil toplum kuruluşu adına bu alanı talep ediyoruz”dedi.

Yapılacak yeni hizmet binasının Bandırma’nın gelişimine katkı sağlayacağı ve imza projelerinden biri olacağının altını çizen Yılmaz “Şehrimizin en büyük sorunlarından biri olan tiyatro, konferans, söyleşi, panel gibi organizasyonların düzenlenebileceği, şehrin ihtiyacını karşılayabilecek düzeyde kompleks bir alanı bu yapı içerisinde Bandırma’ya kazandırmak istiyoruz. Kar amacı gütmeyen bir kurum olarak, gücümüz ölçüsünde, hiçbir ticari kaygı ve şahsi menfaat gütmeksizin sadece şehre ve Bandırma Ticaret dünyasına yakışacak bir yapıyı oluşturmak için bu zorlu görevi yönetim kurulu olarak üstleniyoruz” şeklinde konuştu.

 

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Meclis Üyesi Erten’e operasyon
Sıradaki Haber Meclis Üyesi Erten’e operasyon