Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Ok: Bandırma adamı gözünden tanır

Partisinin Bandırma İlçe Başkanlığı

Partisinin Bandırma İlçe Başkanlığı tarafından Eken Prestij Otel’de düzenlenen dayanışma gecesinde konuşan İYİ Parti Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı İsmail Ok, “Bandırma’yı çok seviyoruz. Bandırma bizi daha çok seviyor. 2014 yerel yerel seçimlerinde Bandırma’da birinci olduk. Bandırma hep bizimle beraber oldu. Çünkü Bandırma adamı gözünden tanıyor. Kuvvacılar birbirini gözünden tanır. 2014 yerel seçimlerinde olduğu gibi 2009 Balıkesir il belediye başkanlığı seçimlerinde de özellikle CHP tabanından çok ciddi bir destek aldık. Bugüne kadar da “ben CHP’liyim ama sana verdiğim oydan dolayı pişmanım” diyen bir hemşerimizle karşılaşmadım. Bu güven bizim için bütün makamların üzerindedir. Yine sizlerden aldığımız destekle büyükşehir yarışına başladık. Bu yarış Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin kuruluş değerlerine sahip çıkanlarla bütün yetkileri elinde tutanların mücadelesidir. Bizim tarafımız demokrasi hukuk, adalet ve liyakattir” dedi.

-31 Mart’ta kötü gidişe “dur” diyeceğiz
31 Mart’ta başta büyük şehir olmak üzere Balıkesir’in bütün ilçelerine talip olduklarının altını çizen Ok “Bu konuda zerre kadar şüphem yok. Güney Marmara firesiz olarak millet ittifakını oluşturan CHP VE İYİ Partili belediye başkanları tarafından temsil edilecektir. 31 Mart’ta bu kötü yönetim bitecek. Balıkesir’de bir kıvılcım yanacak, bu kıvılcım inşallah yerelde başlamış genele etki edecek bir ateşe dönüşecektir. Tekrar Türkiye Cumhuriyeti Devleti kuruluş ayarlarına dönecektir. Bunun için mücadele ediyoruz. Gençlerimizin geleceği adına mücadele ediyoruz. Ülke tarihinde görülmedik ve hiç hakketmediği kötü bir yönetimle karşı karşıya ve her seçimde bir beka sorunu. Evet bu ülkede bir beka sorunu var. Ülkenin beka sorunu bu ülkeyi yöneten vasıfsız liyakatsiz, yöneticilerdir. İşte onlardan kurtulma adına 31 Mart bir milattır. 31 marttı Bandırma’nın en iyi şekilde değerlendireceğinden şüphemiz yoktur. Ayrım hayrım yapmadan herkesi kucaklayacağız. Millet ittifakı adaylarının kazanması için gece gündüz çalışacağız. Onlar bütün devletin gücünü elinde bulunduruyorlar. Her türlü tehdit ve baskıyı yapıyorlar. Ama bizim sizler gibi inanmış, beraber sırt sırta omuz omuza yürüdüğümüz arkadaşlarımız var. Bunları 31 Mart’ta Balıkesir’de sandıktan çıkamayacak şekilde gömeceğiz” şeklinde konuştu.

-Makam aracı kullanmayacağız
Balıkesir Büyükşehir Belediyesi’nin kötü yönetildiğini öne süren Ok” Balıkesir Belediyesini borçlu ilk 5 belediyesi yaptılar. Şu anda büyükşehir belediyesi çektiği kredileri ve personel maaşlarını ödemekte güçlük çekiyor. İflas ettirdiler. Bu kadar para nereye gitti. Burada oturan herkes bu paraların nereye gittiğini nasıl çarçur edildiğini biliyor. Göreve geldiğimiz ilk gün ilk atacağım imza yoksul halkın tüyü bitmedik yetimlerden toplanan vergilerle lüks ve şatafatlı gösterişli sayısız makam aracını ve Balıkesir’in ovalarında dört çeker hizmet aracı adı altındaki zabıta araçlarının tamamını geri göndereceğiz. Başta şahsım olmak üzere Balıkesir Belediyesi kendi ayakları üzerinde duruncaya kadar hiçbir bürokrat arkadaşım makam aracı kullanmayacak. Vatandaşımız nasıl işe gidiyorsa onlarda aynı şekilde işe gidecek. Fakir fukara edebiyatı yapıp din sömürüsü yapıp iktidara gelince mücahitlikten müteahhitliğe soyunanlardan olmayacağız” ifadesini kullandı.

Dayanışma gecesine Bandırma Belediye Başkanı Dursun Mirza, İYİ Parti Balıkesir İl Başkanı Nedim Tuna, CHP Bandırma İlçe Başkanı Niyazi Yeloğlu, İyi Parti Bandırma İlçe Başkanı Necmi Sert, sivil toplum örgütlerinin başkan ve yöneticileri, muhtarlar ve çok sayıda partili katıldı.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Balıkesir Narkotik Suçlarla Mücadele Şube
Sıradaki Haber İhbar Doğru Çıktı Otobüste Yakalandı