Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Ok: belediyeyi kimin yönettiği belli değil

İyi Parti Balıkesir Büyükşehir

İyi Parti Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı İsmail Ok “Balıkesir Belediyesi iflas ettirilmiştir ve belediyemizi aylardır kimin yönettiği bile belli değildir” dedi. Ok “Büyükşehir Belediyesi’ndeki haksız hukuksuz adaletsiz ve liyakatsiz yönetimlerin verdiği zararı ve tahribatları burada yazmaya kalksak sayfalar almaz. Kuvay-i Milliye Kahramanlarının yüksek karakterli muhterem evlatları hukuksuzlukların hesabını sormak için 31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan yerel seçimleri büyük bir sabırsızlıkla beklemekteler” ifadesini kullandı.

-Bizi karşı karşıya getirmek istiyorlar
Ok “Saltanatlarının yıkılacağının farkına varan haramiler algı operasyonlarına hemen başladılar. Neymiş efendim! Balıkesir’in bütün ilçelerinde belediye başkan adaylarını İsmail Ok belirleyecekmiş bu külliyen yalan ve iftiradır. Büyükşehir belediye başkanlığı adaylıklarında illerde hangi parti adayının yarışacağını belirleyen komisyon, aynı şekilde ilçeleri de belirleyecektir. Bu tür dedikodularla fitne-fesat üreterek özellikle şahsımı ve İyi Parti’yi CHP tabanı ile karşı karşıya getirmeye çalışıyorlar” şeklinde konuştu.

-2014’de yarım bıraktığımız işi tamamlayacağız
İyi Parti Balıkesir İl Başkanı Nedim Tuna’nın geçtiğimiz günlerde yapmış olduğu basın açıklamasındaki bazı kelimelerin cımbızla çıkartılarak CHP tabanının tahrik edilmek istendiğini öne süren Ok “Aldatmaya kalkanların hevesleri kursağında kalmıştır. Çünkü CHP tabanı “Aldanan ve aldatanları” çok iyi bilmektedir. Şahsımın yalan iftira ve entrika ile hiçbir zaman işi olmamıştır. Kuvvacılar bizi çok iyi bilmektedirler. Fazla söze gerek yok. Özellikle Kuvay-i Milliye ruhuna sahip olan CHP tabanı ülkemizde ve Balıkesir’de oynanan emperyal oyunların farkındadır. Hayatım boyunca Kuvay-i Milliye Ruhunu taşıyan kurum, kuruluş ve kişilerle omuz omuza mücadele ettim. Bundan da şeref duydum. Bu mücadelemiz bundan sonrada devam edecektir. 2009 ve 2014 yerel seçimlerinde de aynı ruh ve heyecanla hep birlikte mücadele ettik. Şimdi bu mücadele haramiler tarafından bertaraf edilmeye çalışılmaktadır. 2009’da hep birlikte başardık ,2014’te ikinci olduk ve işimiz yarım kaldı. Bu yarım kalan işimizi tamamlayacağız. Çünkü Balıkesir’in kaybedecek vakti yok. Gün birlik ve beraberlik günüdür”dedi.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başkan Ahmet Akın’ın yönetimindeki Balıkesir
Sıradaki Haber Ahmet Akın 750 firmaya 430 Milyon ödeme yaptı