Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Ok: sıkıntılı süreçler yaşadık

İYİ Parti Balıkesir Milletvekili İsmail Ok, 24 haziran seçimlerinde büyük engellemelerle karşılaşmalarına rağmen önemli başarıya imza attıklarını söyledi.

İYİ Parti Balıkesir Milletvekili

İYİ Parti Balıkesir Milletvekili İsmail Ok, 24 Haziran seçimlerine ilişkin yaptığı açıklamada, çok sıkıntılı ve zorlu bir süreç geçirdiklerini söyledi. Kurulma aşamasında her türlü engelle karşılaştıklarını dile getiren Ok “Kurulduktan sonra seçimlere sokulmamak adına engellemelerle karşılaştık ancak seçimlere girme hakkını elde ettik. Seçim çalışmalarında meydanlara sokulmadık, stantlarımızda partililerimize bıçaklı ve silah saldırılar olmak üzere her türlü baskı, şiddet ve terör saldırısıyla karşı karşıya kaldık. Bunlara rağmen iyi ve cesur insanlar uyumadılar, çalıştılar. Çünkü bu bir parti ve şahıs meselesinin ötesinde ülke meselesiydi” dedi.

-8 ayda önemli başarı elde ettik
İYİ Parti’nin kısa bir süre önce siyaset sahnesine girmesine rağmen yüzde 10 toplayarak büyük bir başarı elde ettiğini ifade eden Ok, “Kuruluşunun üzerinden 8 ay geçmiş olan bir parti Türkiye’de yüzde 10, Balıkesir’de de yaklaşık yüzde 15 oy almıştır. Bu yönüyle bakıldığında elde edilen başarı büyük bir başarıdır. Bardağın boş tarafını da görüyoruz. Önümüzdeki günlerde il başkanımız teşkilat başkanlarımız olmak üzere teşkilatlarımızla iş birliği halinde Balıkesir ve Türkiye’ye İYİ Parti’yi anlatmaya ve İYİ Parti’nin Türk milletinin gönlünden çıkan bu kadrolarla bütünleşmesini sağlayacağız” ifadesini kullandı.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bandırma Ticaret Borsası Başkanı Can
Sıradaki Haber CAN ATA TAN 23 NİSAN’I KUTLADI