Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Önce ruhsat verdiler sonrada kaçak diye mühürlediler

Erdek Belediye Başkanı Hüseyin Sarı, 4 Nisan 2018 tarihinde yapılan Erdek Ticaret Odası seçimlerinde başkan adayı olan eşi Faika Özlem Sarı’yı desteklemeyen Şok Merketi mühürledi.

Erdek Belediye Başkanı Hüseyin

Erdek’te Ticaret Odası seçimlerinin sona ermesine rağmen belediyenin muhaliflere yönelik uyguladığı mobbingi bitmedi. Erdek Belediye Başkanı Hüseyin Sarı’nın 4 Nisan 2018 tarihinde yapılan seçimlerde aday olan eşi Faika Özlem Sarı’yı desteklemedikleri ve rakip oldukları gerekçesiyle ulusal market zincirlerinden olan ŞOK ve BİM’in ilçede bulunan şubelerine 3 bin 500 TL idari para cezası kestiği öğrenildi. Bununla yetinmeyen Sarı son olarak ŞOK marketin ilçedeki şubesini mühürledi. ŞOK marketin bulunduğu binanın sahibi olan Orhan Narin’in ise Ceyhun Mırız’ın listesinden meclis üyesi adayı olması dikkat çekiyor.

-Tadilat projesini eşi çizmiş
ŞOK marketin işyeri açma ve çalışma ruhsatının Kasım 2016 yılında Erdek Belediye Başkanlığı tarafından verildiği öğrenilirken Erdek Ticaret Odası’nın 4 Nisan 2018 tarihinde yapılan seçimlerinden sonra belediyenin işyeri ruhsatının mevzuatı uygun olmadığını gerekçe göstererek mühürlemesi kafaları karıştırdı. ŞOK marketin işyerine havalandırma yapılmasıyla ilgili tadilat projesinin Erdek Belediye Başkanı Hüseyin Sarı’nın mimar olan eşi Faika Özlem Sarı tarafından çizilmesi ise dikkat çekiyor. Belediye Başkanı Sarı’nın işyeri açma ve çalıştırma ruhsatının altında imzası bulunan belediye çalışanlarıyla ilgili idari soruşturma açmaması ise dikkat çekiyor.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kamuoyunu bilgilendirin İYİ Parti Grup
Sıradaki Haber Çömez’den Sinan Ateş Açıklaması