Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Otopark kiralarını bile ödememişler

Bandırmaspor kulüp yönetiminin son 3 yıldan bu yana belediyeye otopark kiralarını ödemediği ortaya çıktı.

Bandırmaspor kulüp yönetiminin son

Bandırmaspor eski yönetiminin stadyum kiralarının ardından Bandırma Belediyesine otopark kira bedellerini ödemediği ortaya çıktı.
Bandırmaspor Kulüp Yönetimi, Bandırma Belediyesine 3 yıldan beri ödenmeyen otopark kiralarıyla ilgili son günde yapılandırma yaparak borçları eşit taksitlere böldürdü. Yapılandırmayla birlikte 375 bin TL olan 279 bin TL’ye düşürüldü. Bandırmaspor Kulüp Yönetiminin son 3 yıldır ayda 370 bin TL gelir getiren ve en önemli gelir kaynakları arasında bulunan otoparkların kiralarını Bandırma Belediyesine hangi mantıkla ödemediği ise henüz bilinmiyor.

-Neyi ödediniz?
Hatırlanacağı üzere Gençlik ve Spor Bakanlığı’ndan 17 Eylül Stadyumunu kiralayan Bandırmaspor’un son 2 yıldan beri 305 bin TL tutarındaki kira bedelini ödemediği de geçtiğimiz günlerde ortaya çıkmıştı. Bandırmaspor Kulüp Başkanlığı, Gençlik ve Spor Bakanlığı kira bedelinin ödenmemesi konusunda yapılandırma yaparak hem 2018-2019 futbol sezonunda maçlarını dışarıda oynamama hemde icra takibinden kurtulmuş oldu. Bir önceki yönetimin reklam panolarından elde edilen gelirin bir kısmını da bakanlığa aktarmadığı da geçtiğimiz günlerde tespit edilmişti.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

31 Mart yerel seçimlerinde Balıkesir
Sıradaki Haber 5 SENEDE 50 SENELİK HİZMET