Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

“Oylarımız ülkemiz demokrasisine vesile olsun”

“Oylarımız ülkemiz demokrasisine vesile olsun”

Cumhuriyet Halk Partisi Balıkesir 5.sıra adayı Dr. Selim Panç, sabah saatlerine eşiyle birlikte gittiği Bandırma Hasan Atlı İlkokulu 1288 nolu sandıkta eşi Aylin Panç ile birlikte oyunu kullandı.

Oyunu kullandıktan sonra gazetemize açıklamalarda bulunan Dr. Selim Panç “ Uzun süredir çalışıyoruz ve çalışmalarımızın, emeğimizin karşılığını alma zamanı geldi. Bugün Türkiye’nin her yerinde bütün insanlarımız oylarını kullanacaklar. Umut ediyorum ki; kullanılan bütün oylarımız ülkemizin hak, hukuk, adalet ve demokrasisine vesile olur” dedi.

Bu ülkenin uzun bir süredir haksızlıkların ve hukuksuzlukların yaşandığı bir ülke haline geldiğinin altını çizen Panç “Ancak bugün yapılan seçimlerle, bir değişimin ve dönüşümün kaçınılmaz olduğunu artık hepimiz bekliyoruz. 82 milyon insanımızın umudu bu seçimlerdedir. Biz de bugün oyumuzu Bandırma asan Atlı İlkokulu 1288 nolu sandıktan hak, hukuk, adalet ve demokrasiye vesile olması temennisiyle kullandık. Bu akşam ülkemizin kaderinin değişeceği umuduyla, hepimizin gözleri okullarda açılacak olan sandıklarda olacaktır”ifadesini kullandı.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Belediyeden soğuk havada sıcak çorba ikramı
Sıradaki Haber Belediyeden soğuk havada sıcak çorba ikramı