• DOLAR
  %0,11
 • EURO
  %0,52
 • ALTIN
  %-0,02
 • BIST
  %0,17
Ozan Tüm iddialara cevap verdi

Ozan Tüm iddialara cevap verdi

Ozan Tüm, 5 Ekim 2022 tarihinde yapılacak Bandırma Ticaret Odası seçimleri öncesinde yeni oluşturulan mavi listede yer almamasından dolayı seçimlerde aday olacağına yönelik iddialara cevap verdi.

Seçimlerde aday olması yada çıkacak her hangi bir muhalif listeyi desteklemesinin söz konusu olmadığının altını çizen Tüm “ Ben 6 ay önce bu konuyla ilgili açıklama yaptım. Bu açıklamada aday olmayacağımı deklare ettim. Buna rağmen şimdi çıkıp ben adayım yada şu listeyi destekliyorum demem benim kendimle çelişmem demektir. Bizde laf ağımızdan bir kez çıkar ve bir daha geri dönüş olmaz. Oluşturulan mevcut listeye muhalif liste hazırladığıma yönelik iddialar bana da geliyor. Ancak yok böyle bir şey. Ben Adem Yılmaz ve Bahadır Çolak ile bir süre Oda yönetiminde birlikte çalıştım. Onlar benim arkadaşlarım. Arkadaşlara düşen şeyde muhalif olmak değil desteklemektir. Ben ve arkadaşlarım oluşturulan listeyi destekliyoruz. Bunun haricindeki iddiaların hepsi gerçek dışıdır. Kimse bu tür iddialara inanmasın.Adem Yılmaz ve ekibini destekliyoruz” ifadesini kullandı.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

 1. Bu arkadaşlar da Baba oğul şöhret hastalığı var gündemde olalım da nasıl olursa olsun diyorlar aslında şu Bandırma yı yönetme hastalığından kurtulup işlerine güçlerine baksalar çok daha iyi olur.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?