Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Özbeyli: işlerimize odaklanmalıyız

Bandırma Ticaret Odası Meclis Üyesi Tümay Özbeyli, “Gün artık 81 milyon için el ele, gönül gönüle verip aydınlık geleceğimize birlik ve beraberlik içinde yürüme günüdür”dedi.

Bandırma Ticaret Odası Meclis

Bandırma Ticaret Odası Meclis Üyesi Tümay Özbeyli, 24 Haziran genel seçimlerine ilişkin gazetemize yaptığı açıklamada, “”Milletimiz, 24 Haziran’da yüzde 90’a varan bir katılım oranı ile sandığa giderek oyunu vermiş ve tercihini Cumhur İttifakı’ndan yana kullanmıştır. Her zaman olduğu gibi son sözü yine millet söylemiş, mili irade yeni parlamento ve yeni sisteme yansımıştır. Artık ülkemizin geleceğine yoğunlaşma, birlikte hareket etme zamanıdır” dedi.

-Zaman birlik ve beraberlik içinde zamanı
Özbeyli “Siyasi görüşümüz ne olursa olsun, milletimizin kararını başımızın üstüne alıp hep beraber ülkemizin, çocuklarımızın geleceği için durmadan, dinlenmeden çalışmalıyız. Gün artık 81 milyon için el ele, gönül gönüle verip aydınlık geleceğimize birlik ve beraberlik içinde yürüme günüdür. Seçim gündemini bir yana bırakarak işlerimize yeniden odaklanmalı, ihracat odaklı üretim yapmalı, yatırımlar için çalışmalı, ticareti yeniden canlandırmak için harekete geçmeliyiz” ifadesini kullandı.

-İş dünyasına hayırlı olsun
Özbeyli devamında şunları söyledi “Yeni dönemde üretimin, istihdamın ve ihracatın artırılmasına yönelik çalışmaların hızlandırılacağına, teşviklerin ve desteklerin daha erişilebilir olacağına inanıyor bu duygu ve düşüncelerle seçim sonuçlarının ülkemize, milletimize ve iş dünyasına hayırlı olmasını diliyorum.”

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ULUSLARARASI ÖDÜL SAHİBİ ‘EDİNCİK SU
Sıradaki Haber Edincik Sonunda Tescili Aldı