Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Panç: “Birlikte yol yürüyeceğimizi düşünüyorum”

CHP Bandırma İlçe Başkanı

CHP Bandırma İlçe Başkanı Dr Selim Panç ve yönetim kurulu üyelerinden Bandırma Ticaret Odası Başkanı Adem Yılmaz’a hayırlı olsun ziyareti.

Ziyarette konuşan CHP Bandırma İlçe Başkanı Dr Selim Panç, “Cumhuriyet Halk Partisi Bandırma İlçe İlçe Yönetimi olarak Bandırma Ticaret Odamızın  gerçekleşen seçimler sonrasında Yönetim Kurulu Başkanı seçilen Adem Yılmaz ve Meclis Başkanı Funda Dedeoğlu ve yönetim kurulu üyelerini tebrik etmek için buradayız. Kendilerini bu seçim başarısından dolayı kutluyoruz. Gerek Adem Yılmaz gerekse Funda Dedeoğlu Bandırma Ticaret Odasında görev yapmış arkadaşlarımız. Dolayısıyla bu işleyişin nasıl olduğunu, daha önce yapılan uygulama ve hizmetleri çok iyi biliyorlar. Bundan dolayı Oda yönetiminin görev süreleri boyunca Bandırma için önemli projelere imza atacaklarına olan inancımız tamdır” dedi.

Siyasi partiler ve STK’ların ilçenin gelişmesi için bazı ortak çalışmalar yaptıklarını anımsatan Panç “Bu süreçte Ticaret Odamız ile birlikte Cumhuriyet Halk Partisi olarak bu yolda birlikte yürüyeceğimizi düşünüyorum. Elbette biz bir siyasi partiyiz. Çeşitli siyasi partilerin farklı bir siyaset algısı ortaya koyması muhtemel ancak hepimizin ortak noktası Bandırma’ya daha iyi hizmetlerin kazandırılması ve ilçemizi daha yaşanılabilir bir kent yapmaktır. Bu noktada da Bandırma Ticaret Odamızla birlikte yol yürüyeceğimizi düşünüyorum. Hepimiz tek derdi Bandırma için bir şeyler yapmaktır” şeklinde konuştu.  Ziyarette Ticaret Odası Meclis Başkanı Funda Dedeoğlu ve Yönetim Kurulu Üyeleri Osman Lafçı, Armağan Ahmet Ergüzeloğlu’da hazır bulundu.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bandırma Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde
Sıradaki Haber Bandırma’da Gizli Kamera Skandalı!