Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Panç level atladı. Bozkurt üzerinden Bahçeli’ye yüklendi

Panç level atladı. Bozkurt üzerinden Bahçeli’ye yüklendi

CHP Bandırma İlçe Başkanı Dr Selim Panç, MHP Genel Başkan Devlet Bahçeli’nin 2013 yılında Bandırma’da yapmış olduğu açıklamaları üzerinden MHP İlçe Başkanı Bekir Bozkurt’a yüklendi.

Panç, İlçe Başkanı Bozkurt’a MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin 2013 yılında Bandırma’da yaptığı konuşmasında Erdoğan’a itafen; “Tarih önünde hepinizi şahit kılarım ki AKP iktidarını MHP olarak Yüce Divan’a göndereceğiz. AKP iktidarında Türkiye’de açlık ortadan kalmış mıdır? Türkiye’de adaletsizlik ortadan kalmış mıdır? Türkiye’de asayişsizlik sona ermiş midir? Kadına şiddet ortadan kalkmış mıdır? Türkiye’de bölücü şiddet başını alıp gitmektedir. Sen 2002’den önceki seksen yıllık hizmeti yok saydığın gibi Türkiye’yi de felakete sürükledin” şeklindeki açıklamalarını anımsattı.

MHP İlçe Başkanı Bozkurt’u tutarsızlıkla itham eden Panç “Bozkurt’un kendisi ve yönetimi o gün Genel Başkanları’nı alkışlamış mıdır yoksa eleştirmiş midir merak ediyoruz! O gün Genel Başkanları’nın siyasi tavrı ile bu günleri arasındaki tutarsızlık ortada iken; kendileri ve tutumları nasıl bir hızla 180 derece dönmüştür bunu da kendilerine sormak boynumuzun borcudur” dedi.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BBB’den müjde!
Sıradaki Haber BBB’den müjde!