Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Panç’a göre çalışmalarında sakınca yokmuş!

Cumhurbaşkanlığı genelgesiyle kronik rahatsızlığı

Cumhurbaşkanlığı genelgesiyle kronik rahatsızlığı nedeniyle idari izinli sayılan Bandırma Belediyesi çalışanları Buğra Fırat ve Oğulcan Koçak CHP’nin doktor İlçe Başkanı Selim Panç’ın kronik yüksek tansiyon ve kronik böbrek yetersizliği olanların çalışabilecekleri yönünde olumlu görüş vermesi üzerine 18 Nisan 2020 tarihinde iş başı yapmaları konusunda çağrıda bulunulduğu öğrenildi. Çağrının her iki belediye çalışanına bağlı bulundukları birim amirleri tarafından sözlü olarak yapıldı kaydedildi.

-Çalışmalarında sıkıntı yokmuş
Konuyla ilgili sosyal medya hesabından bir açıklama yapan Oğulcan Koçak“Yüksek tansiyon ve kronik böbrek rahatsızlığına sahip bir vatandaş olarak çıkarılan genelge dolayısıyla idari izinliydim. Fakat durum sanıldığı gibi değilmiş. Kronik yüksek tansiyonunuz, kronik böbrek rahatsızlığınız varsa korkmanıza gerek yokmuş. Gönül rahatlığıyla çalışabilirmişiz. Bu tespitin sahibi, partimizin değerli hekimi Kardiyolog Dr.Selim Panç’ın “çalışmalarında hiç bir sıkıntı yok” beyanı üzerine 18 Nisan Cumartesi günü vefa ekibinde görevlendirilmek üzere göreve çağrıldım” dedi.

-Toplumsal mücadelede en önde yer aldım
Yıllarca toplumsal mücadelede hiç bir çabadan kaçınmadan en önde yer aldığının altını çizen Koçak “Bu mücadelede de şahsi düşünüp hiç bir görevden kaçmayacağımı bir çoğunuz bilmektedir.Bu serzenişimin altında başka sebep arayan arkadaşları da kendi vicdanıyla baş başa bırakıyorum. Herhangi bir ihtiyacınızda çekinmeden arayabilirsiniz. Bugüne kadar canla başla mücadele eden Bandırma Belediyesi’ndeki iş arkadaşlarımı, hastanelerimizdeki sağlık çalışanlarımızı da sevgi ve saygıyla alkışlıyorum” ifadesini kullandı.

YORUMLAR

Bir adet yorum var

  1. Söz ile olamaz, yazılı belge gerekiyor. Burası hukuk devletidir, kabile devleti değil.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Edincik Merası’nın imara açılmasıyla ilgili
Sıradaki Haber Tosun’un hukuk zaferi, Danıştay kararı bozdu