Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

“Parayı iade eder evimde otururdum Şekerim”

Bu haberin fotoğrafı yok

Millet İttifakı Erdek Belediye Başkan Adayı Hüseyin Sarı’nın Cumhur İttifakı Belediye Adayı Turan Gün’ü destekleyeceğini açıklayan Belediye eski Başkanı Hamit Nural’ı telefonla tehdit ettiğine yönelik iddialar seçimlere sayılı günler kala ilçe gündemine bomba gibi düştü.

Yaşanan bu gelişmelerin ardından Sarı iddiaları düzeltmek yerine sosyal medya hesabı üzerinden “Ben senin yerinde olsam aldığım parayı iade eder. Evimde oturur daha fazla kendimi rezil etmem şekerim” şeklinde bir açıklama yaparak seçim kazanma uğruna bırakın yasaları, ahlâkı bile öteledi. Sarı, yıllardır bu tür iddia ve davranışlarıyla seçimleri Erdek’te demokratik bir yarış olmaktan çıkartıp kazanılması için ne yapılırsa hak görülen bir karmaşık yapıya dönüştürdü.

Sakıncalı söylemlerle seçmenleri kuşkulandırıp oy için gereksiz yollara başvuran Sarı, bundan önce olduğu gibi seçim ayıplarına yenilerini eklemeye devam ediyor. Uzun yıllar seçim haberleri yapan biri olarak Sarı’ya tavsiyem elinde bir belgen varsa onu çıkıp kamuoyuyla paylaşman yönündedir. Elinde bir belgen yoksa gelişigüzel konuşma çünkü bu yönelişlerin sana yarar değil bilakis zarar veriyor. Bu arada Ankaralı basketbol severlerden sana selam getirdim. Vebali üzerimde kalmasın………

Good speakers make it look like they`re saying https://get-thesis.com/ what`s on their minds, since they are so comfortable with an audience, it`s almost like they`re having a conversation, even if it`s with thousands of people.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Erdek İlçe Emniyet Müdürlüğü uyuşturucu-uyarıcı
Sıradaki Haber Yakalanan Şahıs İtiraf Etti Emniyet Harekete Geçti