Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Parke Taş Yol Yapım Çalışmalarına Devam Ediyor

Gönen Belediyesi, Kırsal Mahallelerde

Gönen Belediyesi, Kırsal Mahallelerde Parke Taş Yol Yapım Çalışmalarına Devam Ediyor
Gönen Belediyesi, kırsal mahallelerde alt yapı ve yol düzenleme çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Bu kapsamda, Balcıdede Mahallesi’nde parke taş yol yapım çalışmaları öncesi yol tesviye ve düzenleme çalışmaları başlatıldı.
Yol yapımı öncesinde gerçekleştirilen tesviye ve düzenleme çalışmalarıyla ilgili açıklamalarda bulunan Gönen Belediye Başkanı İbrahim Palaz, “Kırsal mahallelerimizde altyapı ve yol düzenleme çalışmalarına aralıksız devam ediyoruz. Balcıdede Mahallesi’nde başlattığımız parke taş yol yapım çalışmaları öncesinde, yolun daha sağlıklı ve dayanıklı olması için gerekli olan tesviye ve düzenleme işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Amacımız, vatandaşlarımızın güvenli ve konforlu bir ulaşım imkanına sahip olmalarını sağlamaktır” dedi.
Başkan Palaz ayrıca, kırsal mahallelerde gerçekleştirilen altyapı ve yol düzenleme çalışmalarının Gönen’in genel kalkınmasına önemli katkılar sağladığını belirterek, “Halkımızın yaşam kalitesini artırmak ve şehrimizi daha yaşanabilir bir hale getirmek için çalışmalarımıza aralıksız devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gönen Belediyesi, şehrin önemli noktalarından
Sıradaki Haber Işık Caddesinde Yenileme Çalışmalarına Başlandı