Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Platform başkanından manidar açıklama

Büyükşehir Belediye Encümeni, Erdek Kastri bölgesindeki 18.madde uygulaması kabul edildi. Kararın ardından Platform Başkanı Önder’den manidar açıklama geldi.

Büyükşehir Belediye Encümeni, Erdek

Balıkesir Büyükşehir Belediye Encümeni, Erdek Kastri bölgesindeki 18.madde uygulamasını kabul etti. Encümenin bu kararıyla birlikte kadastro kontrolleri ve tapu tescil işlemlerinin yapılmasının ardından, yeni tapular sahiplerine verilecek.

-Bizi kukla gibi kullananlara….
Kastri bölgesi İmar Platformu Başkanı Sedat Önder, Büyükşehir Belediye Encümeninin bu kararının ardından manidar bir açıklama yaptı. Önder “40 yıla yakın bir zamandan bu yana, bölgenin İmar planları Büyükşehir Belediyesinde bugün yapılan Encümen Toplantısında onaylanmıştır. Bu vesile ile Kastri Bölgesi İmar Platformu Başkanı olarak, Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz ve Erdek Belediye Başkanı Burhan Karışık’a şahsım ve bölge halkı adına teşekkür ederim. Ancak bunca yıldır bizi kukla gibi kullanan ve Erdek’in zaman kaybetmesine sebep olan kişilere de sitemimi, halkımızın taktirine bırakıyorum” dedi.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Erdek İlçe Emniyet Müdürlüğü uyuşturucu-uyarıcı
Sıradaki Haber Yakalanan Şahıs İtiraf Etti Emniyet Harekete Geçti