Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Provokasyon mu yoksa tezgah mı?

Erdek Belediye Başkanı Hüseyin

Erdek Belediye Başkanı Hüseyin Sarı’nın Yalı Mahallesi Neyyire Sıtkı Caddesi üzerinde bulunan konutu bir grup tarafından dün akşam saat:23.00’de yumurtalı saldırıya uğradı.

Cadde üzerinde bulunan iş yeri kameralarını inceleyen Erdek İlçe Emniyet Müdürlüğüne bağlı ekiplerin olayla ilgili 5 kişinin gözaltına aldığı öğrenildi. Gözaltına alınanlar arasında 15 aydan beri maaş almayan belediye çalışanlarının oğullarının olması kafaları karıştırdı. Güvenlik güçleri şüphelilerin ifadeleri doğrultusunda olayın daha önceden tasarlanarak mı yapıldığı yoksa maaş alamayan işçilerin belediye başkanı Hüseyin Sarı’ya tepki olarak böyle bir eylem içerisinde olduklarını belirleyecek.

Hatırlanacağı üzere Erdek Belediye Başkanı Hüseyin Sarı geçtiğimiz günlerde “Balıkesir Büyükşehir Belediyesi beni ölümle tehdit eden kişilere Erdek’te büfe veriyor” şeklinde açıklama yapmış yapılan incelemelerde ise Sarı’nın kendisini tehdit ettiğini öne sürdüğü kişilere geçtiğimiz yıllarda eşini koruması için beach, kafeterya ve çay bahçesi işletmesi verdiğini tespit edilmişti.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Su Baskını Evlere Zarar Verdi
Sıradaki Haber Sular Altında Kaldı