• DOLAR
  %0,45
 • EURO
  %-0,34
 • ALTIN
  %0,17
 • BIST
  %1,60
Ramazan Konuş İHO’dan bilim fuarı

Ramazan Konuş İHO’dan bilim fuarı

Milli Eğitim Bakanlığı ile TÜBİTAK arasında imzalanan, TÜBİTAK Bilim ve Toplum Dairesi tarafından yürütülen “Eğitimde İşbirliği Protokolü” kapsamında öğrencilerin hazırlamış olduğu bir birinden güzel projeler, Ramazan Konuş İmam Hatip Ortaokulu’nda koridorlarında sergilendi.

Serginin açılış törenine Bandırma İlçe Kaymakamı Engin Aksakal, Milli Eğitim Müdürü Mutlu Aslan, Milli Eğitim Şube Müdürü Hacı Emre Gökşen,   Kızılay Şube Başkanı Halil Özümit, Eğitim Bir Sen Şube Başkanı Kanver Şener ve okul müdürleri katıldı. Bilim Fuarının Proje Koordinatörlüğünü Yılmaz Aktürk yaparken, danışmanlıklarını Sonay Şener, Sibel Soylutürk ve Nalan Aslan yaptı. Fuarda 65 öğrenci tarafından hazırlanan projeler sergilendi.

Ramazan Konuş İmam Hatip Ortaokulu Müdürü Vedat Uçkan, Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu (TÜBİTAK) tarafından desteklenen ve öğrencilerin bilimsel bilgi, beceri ve bilime olan ilgi isteklerini arttırmak amacıyla düzenlenen fuarda, öğrencileirin birbirinden güzel projelere imza attıklarını söyledi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?