Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Rotary ’de nöbet değişimi

Bandırma Rotary Kulübü’nde Volkan Oğuz düzenlenen törende dönem başkanlığını Halit Emiroğlu’na devir etti.

Bandırma Rotary Kulübü’nde Volkan

Bandırma Rotary Kulübü’nde başkanlık devir teslim töreni yapıldı. Eken Prestij Otel’de yapılan törende Volkan Oğuz, bir yıldan bu yana sürdürdüğü başkanlık görevini Halit Emiroğlu’na devir etti. Halit Emiroğlu başkanlığındaki yeni yönetimde Fatma Sibel Salı, Erdoğan Çıkrıkçı, Volkan Oğuz görev yapacaklar.

-1 yıl boyunca önemli projelere imza attık
Devir teslim töreninde konuşan Volkan Oğuz “Bugün 7 Temmuz 2017 tarihinde devir aldığımız başkanlığı Halit Emiroğlu ve eşi Nihan Emiroğlu’na devretmenin gurur ve mutluğunu yaşıyorum. Dolu dolu bir Rotary yılı geçirdik. 10 yıl önce yaptığım ilk başkanlık dönemimde olduğu gibi aynı heyecan ve şevkle ve sizlerinde destekleriyle keyifli ve hizmet dolu bir yılı tamamladık. Bu dönemde birlikte çalıştığım yönetim kurulu üyeleri tüm Rotaryan ve eşlerine desteklerinden dolayı teşekkür ederim” dedi.

-Halit Emiroğlu dönemi başladı
Dönem başkanı Halit Emiroğlu’da konuşmasında “Artık yeni dönemi konuşmak yeni heyecanlarla yeni hizmetlerin kapılarını açmak için gayret edeceğimiz bir dönemin başlangıcındayız. Öncelikle 2018–2019 döneminin de çok başarılı olacağına olan inancımla geçen dönem yönetim kuruluna, başkanım Volkan Oğuz değerli eşi Özlem Oğuz’a çalışmalarından dolayı çok teşekkür ediyorum” dedi. Toplantıya Bandırma Belediye Başkanı Dursun Mirza ve çok sayıda kulüp üyesi katıldı.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

5 Haziran’da yapılacak ve Bandırmaspor’un
Sıradaki Haber TARAFTARIZ BİZ ÇEKERİZ CEFA ONUR BAŞKAN BİZİ BIRAKMA