Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Sağlıkta 88 milyon 780 bin TL’lik yatırım

Demiraslan, 10 ilçede inşaat aşamasında olan 12 yatırımın maliyetinin 88 milyon 780 bin lira olduğunu açıkladı.

Demiraslan, 10 ilçede inşaat

Balıkesir’deki sağlık yatırımlarıyla ilgili bilgi veren AK Parti Balıkesir İl Başkanı Hasan Demiraslan, 10 ilçede inşaat aşamasında olan 12 yatırımın maliyetinin 88 milyon 780 bin lira olduğunun altını çizdi. 100 yataklı Burhaniye Devlet Hastanesi’nin Kurban Bayramı sonrasında açılacağını müjdeleyen Demiraslan, 25 üniteli Bandırma Ağız Diş Sağlığı Merkezi’nin temelinin bu ay içerisinde atılacağını açıkladı.

-Acil servis genişliyor
Bandırma Devlet Hastanesi acil servisinin genişleyeceğini ifade eden Demiraslan, “Bandırma’da Devlet Hastanesi’nin kardiyovasküler cerrahi ve modern yoğun bakım ünitelerinin 2-3 ay içerisinde hizmete girmesi bekleniyor. Diyaliz ünitesi de hastane bahçesine yapılacak 30 ünitelik diyaliz merkezine taşınmasıyla birlikte acil servis daha geniş, modern ve kullanışlı bir alana kavuşacak” dedi.

-Marmara’ya 10 yataklı hastane
Demiraslan, “Balıkesir Devlet Hastanesi’nin 200 yataklı yapılması planlanan yeni binası, 400 yatak olarak revize edilerek Kalkınma Bakanlığına gönderildi. Gerekli izinler çıkar çıkmaz hemen çalışmalarına başlanacak” ifadesini kullandı. Demiraslan, 40 yataklı Sındırgı Devlet Hastanesi ve 10 yataklı Marmara Entegre Devlet Hastanesi inşaatlarının başladığını sözlerine ekledi.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

5 Haziran’da yapılacak ve Bandırmaspor’un
Sıradaki Haber TARAFTARIZ BİZ ÇEKERİZ CEFA ONUR BAŞKAN BİZİ BIRAKMA