Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Şahin’den Sarı’ya “borulu” tepki

Şahin’den Sarı’ya “borulu” tepki

Yazılı basın açıklamasında yeni su borularıyla çekilmiş fotoğrafını gönderen Balıkesir Büyükşehir Belediye Meclisi AK Parti Grup Sözcüsü Mehmet Birol Şahin, su ishale hattındaki arızaları eleştiren CHP İl Başkanı Serkan Sarı’ya sert tepki gösterdi. Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz’ın yıllardın çözülemeyen sorunları çözdüğünü dile getiren Şahin, CHP İl Başkanı’nın ise bunları görmezden geldiğini ve yapılan hizmetlere çamur attığını söyledi.

-CHP’nin evet oyu verdiğini unutmuş

Şahin, “Yücel Yılmaz ve ekibi Balıkesir’in kangren olmuş yıllardır çözülemeyen sorunlarını birer birer çözüyor. Mevcut yeni boru örnekleri iki aydır Sütlüce Mahallesi’nde sergileniyor. Yeni hat, İller Bankası yetkisi Mart ayı Büyükşehir Meclisi’nde oy birliğiyle kabul edilmişti. Üstelik sürekli her konuda konuşma çabası hafıza sorunu oluşturmuş ki, CHP Grubu’nun da evet oyu verdiği ve kendisinin de katıldığı Meclis’te alınan karardan ya haberi yok ya unutmuş”diye tepki gösterdi.

-Parti binasından üfürmekle meşgul

Şahin “CHP İl Başkanı’nı Balıkesir’in sokağında, caddesinde, mahallesinde gören yok.  Parti binasından üfürmekle meşgul. Gözünü milletvekilliği hırsı bürüdüğü için her fırsatta Büyükşehir’e çamur atmak için kullanıyor. Gözlüklerini ve vicdanını temizlemeden gerçekleri ve Büyükşehir’in hizmetlerini görmesi mümkün değildir”dedi. Şahin, CHP İl Başkanının şehri tanımadığını, şehrin sokaklarını bilmediğini, parti binasından eline tutuşturulan kağıtları okumaya çalışarak siyaset yaptığını dile getirdi. 13 milyon 848 bin 620 TL mal olması beklenen ve 6 ay içinde hizmete sokulması planlanan su ishale hattı yenileme projesinde kullanılacak olan boru örneklerinin iki aydır vatandaşın görgüsü ve bilgisine sunulduğunu anımsatan Şahin, CHP İl Başkanı’nın bundan bile birhaber olduğunu söyledi.

-Sarı’ya gözlüklerini temizle çağrısı

Şahin “CHP İl Başkanı’nın gözlüklerini çamur, gözünü Fikret Şahin’in yerine Milletvekili olabilme hırsı bürümüş durumda. Bu yüzden her fırsatı çamur atmak için sebep görüyor. CHP İl Başkanı’na tavsiyem öncelikle gözlüklerini temizlemesi, temizlemediği sürece göreceği her şey çamura bulaşmış halde olacaktır. Unutmamalı ki siyaset parti binası ile rakı masasından ibaret görüp ağzına geleni söyleyenlerin sonu hüsran olur”dedi.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Karesi’de yaya çizgilerini yenileme
Sıradaki Haber Karesi’de yaya çizgilerini yenileme