Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Salı: kadın olarak yüreklice ortaya çıktım

CHP Balıkesir Milletvekili Aday Adayı Salı “İnsanların konuşmaya bile korktuğu bir dönemde bir kadın olarak yüreklice ortaya çıkıp milletvekiliğine aday oldum”dedi.

CHP Balıkesir Milletvekili Aday

Fatma Sibel Salı, Cumhuriyet Halk Partisi Bandırma İlçe Örgütünde düzenlendiği basın toplantısında 24 Haziran’da yapılacak genel seçimler öncesinde Cumhuriyet Halk Partisi’nden milletvekili aday adayı olduğunu açıkladı. Salı, belediyecilik ve eğitimde elde ettiği deneyimlerini, ülke siyasetinin yürütülmesine ve yönlendirmesine aktarmak, genç ve kadın nüfusun sesi olmak, ticaret dünyasının sorunlarını bir iş insanı olarak Türkiye Büyük Millet Meclisi’ne taşımak için aday olduğunu söyledi.
İnsanların konuşmaya bile korktuğu bir dönemde bir kadın olarak yüreklice ortaya çıktığının altını çizen Salı “Sadece elimi değil tüm varoluşumu bu ağır taşın altına koyuyorum. Biliyorum ki bu ağır taşı yerinden oynatacak güçlü yoldaşlarımız var” dedi.

-Cumhuriyeti tek adamdan koruyacağız
Vatandaşları seçimlerde oy kullanmaya davet eden Salı “Bu sefer iş ciddi sandığa giderken son kez özgür bir birey olma hakkımız için oy kullanacağız. İnsan gibi oy kullanmak, sadece tek adamın iki dudağının arasına bakmak, manda ve himayeyi kabul etmeyen yüreklerin anısına, yıllarca biz sömürenlerden kurtulmak, fikri hür vicdanı hür cumhuriyet için oy kullanacağız. Cumhuriyeti kurmuş olan partimizi iktidara taşıyalım. 1923’te kurduğumuz Cumhuriyetimizi 2018’de bu iktidardan ve tek adamdan koruyacağız” ifadesini kullandı. Salı’nın basın açıklamasına, Belediye Başkanı Dursun Mirza, Başkan Yardımcısı Ozan Onur, CHP Bandırma İlçe Başkanı Atilla Atakay, meclis üyeleri ve çok sayıda partili katıldı.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başkan Ahmet Akın’ın yönetimindeki Balıkesir
Sıradaki Haber Ahmet Akın 750 firmaya 430 Milyon ödeme yaptı