" /> Şampiyona validen teşekkür plaketi – Marmara Olay

  • DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Şampiyona validen teşekkür plaketi

Şampiyona validen teşekkür plaketi

Balıkesir Valisi Ersin Yazıcı, 2016 yılı kurumlar vergisinde il 4’üncüsü olan Yemmak Makina Sanayi ve Ticaret AŞ.’yi ziyaret ederek bu başarılarından dolayı Yönetim Kurulu Başkanı Fikret Yırtımcı’ya teşekkür plaketi verdi. Vali Ersin törenin ardından fabrikada bir dizi incelemelerde bulunup işçilerle birlikte yemek yedi. Törende Bandırma İlçe Kaymakamı Günhan Yazar ve daire amirleri de hazır bulundu.

-Sektöründe lider
1965’te kurulan ve yem makineleri üretiminde sektör lideri olan Yemmak; hayvansal atık işleme, kimya ve biomass sektörleri için endüstriyel proses çözümleri sunuyor. 50 yılı aşkın tecrübesiyle 4 kıtada 35 ülkeye ihracat yapan Yemmak Bandırma’daki 50 bin m2’lik fabrikasında, uzman mühendisler yönetimindeki 250 kişilik kadrosuyla, proje danışmanlığı ve mühendisliği, özel amaçlı projeler, otomasyon, modernizasyon, çelik konstrüksiyon ve satış sonrası destek hizmetleri veriyor.

 

-35 ülkeye ihracat yapıyor
Yemmak; makine, proses ve anahtar teslim proje çözümlerini tek merkezden yönetebilen Türkiye ve Avrupa’daki nadir üreticiler arasında bulunuyor. Bir dünya markası olarak üretiminin yüzde 70’ini Mısır, İran, Irak, Suriye, İsrail, Lübnan ve diğer Ortadoğu ülkeleri; Azerbaycan, Türkmenistan ve diğer Türk Cumhuriyetler ile Rusya, Ukrayna, Ermenistan, İsveç ve Panama’dan oluşan 35 ülkeye ihraç ediyor.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?