Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Şampiyondan sponsora teşekkür ziyareti

Mersin’de 12-14 Nisan 2019

Mersin’de 12-14 Nisan 2019 tarihleri arasında gerçekleştirilen özel sporcular Türkiye Atletizm Şampiyonası’nda Mental Yıldız Kızlar Kategorisinde 100 ve 800 metrede Türkiye 2’incisi olan Bandırma Bedir Karabıyık Ortaokulu Öğrencisi Dilek Özyıldırım şampiyonaya hazırlanması esnasında ve katılmasında maddi ve manevi destek veren sponsoru Çelebi Bandırma Limanı Genel Müdürü Mehmet Akif Ersoy’u kazandığı kuplarıyla ziyaret ederek, desteklerinden dolayı teşekkür etti.

-Her zaman spor ve sporcunun yanındalar
Ziyarette konuşan Bandırma Bedir Karabıyık Ortaokulu Müdürü Vedat Uçkan “Dilek Özyıldırım’ın Mersin’de 12-14 Nisan 2019 tarihleri arasında gerçekleştirilen Türkiye Atletizm Şampiyonası’na katılması konusunda Çelebi Bandırma Limanı Genel Müdürü Mehmet Akif Ersoy ve Mali İşler Müdürü Gürkan Bayır maddi ve manevi desteklerini bizden esirgememişlerdir. Kendilerine spor ve sporcuya vermiş oldukları destekten dolayı çok teşekkür ederiz” dedi.

-Göğsümüzü kabarttınız
Çelebi Bandırma Limanı Genel Müdürü Mehmet Akif Ersoy’da konuşmasında “Mersin’de 12-14 Nisan 2019 tarihleri arasında gerçekleştirilen özel sporcular Türkiye Atletizm Şampiyonası öncesinde okul yönetimi ve sporcumuz şampiyonaya katılacaklarını dile getirerek bizden destek istediler. Bandırma Çelebi Limanı Genel Müdürlüğü olarak bizlerde kendilerine her türlü desteği vererek Dilek Özyıldırım’ın şampiyonaya hazırlanması ve gitmesine olanak sağladık. Ne mutlu ki kardeşimiz göğsümüz kabartarak, bizlere Türkiye 2’inciliği getirdi” ifadesini kullandı.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İvrindi Belediye Başkanı Önder Lapanta
Sıradaki Haber Başkan Sünnet Törenlerine Katıldı