Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Sanayide spor salonu polemiği

Bandırma Sanayi Sitesinde kurulu bulunan spor salonu marangoz esnafı ve spor salonu işletmecisi arasında polemik konusu oldu.

Bandırma Sanayi Sitesinde kurulu

Hüseyin Muslubaş, Bandırma Ağaçişleri Odası Başkanı Sami İzci’nin “Marangozlar bölümünde spor salonu krizi” açıklamasına ilişkin yazılı basın açıklaması yaptı. Muslubaş “Sahsıma ait spor salonu Crossf Panormos adı ile 2016 yılı aralık ayından bu yana Bandırma Küçük Sanayi Sitesi içerisinde faaliyette olup o tarihten bu yana sanayi esnafı ile herhangi bir sorunla karşılaşılmamıştır” dedi.

-Bizi zan altında bırakıyor
İzci’nin “Marangoz esnafının spor salonu işletmecisi tarafından işyerinde canına kast eden tehditleri esnafımızı iyiden iyiye bezdirmiştir” şeklindeki açıklamalarının gerçek dışı olduğunu dile getiren Muslubaş devamında şunları söyledi “İzci’nin gerçek olmayan şeyleri gerçekmiş gibi algı yaratması, sahsımı, işletmemi ve çalışanlarını zan altında bırakmaktadır. Bu tamamen kasıtlı ve art niyetli bir davranıştır. Bandırma halkına spor salonu sunmaktan başka hiçbir gaye ve faaliyetimiz bulunmamaktadır”

-İzci ne demişti?
Bandırma Ağaçişleri Odası Başkanı Sami İzci “Ağaç İşleri, Madeni İşler ve Oto Tamircileri Odaları üyelerinin çabalarıyla kurulan Bandırma Küçük Sanayi Sitesinde site içi faaliyet gösteren meslek dalları haricinde özel bir sektör tarafından işletilen spor salonunun etrafa verdiği zarar yüzünden huzurla çalışmaktadır” dedi.

-Marangozlar sitesinde spor salonunun işi ne?
İzci 5 Nisan 2018 tarihinde gazetemize yaptığı açıklamada “Küçük Sanayi Sitesi 1312 Sokak No:3 adresinde faaliyet gösteren marangoz esnafının yanında bulunan spor salonu yüksek ses, onlarca aracın dükkân önlerini kapatan park sorunları yetmezmiş gibi bir de çalıştığı dükkanında boya atılmasına spor salonu işletmecisi tarafından şikâyet konusu olması esnaf ve sanatkarımızı oldukça huzursuz etmiştir. Bütün bunlar yetmezmiş gibi marangoz esnafımızın spor salonu işletmecisi tarafından işyerinde canını kast eden tehditleri esnafımızı iyiden iyiye bezdirmiştir” ifadesini kullanmıştı.

-Dükkanımız önünde boya atamayacaksak nerede atacağız
“Marangoz esnafı sanayide kendi dükkanında çalışamayacaksa nerde çalışacak? diye soran İzci devamında şunları söylemişti “Küçük Sanayi Sitesi zaten şehir merkezinde dağınık şekilde çalışan ve mahalle sakinlerine rahatsızlık vermemek için kurulmuştur. Geçmişte marangozhane olmak üzere sahip olunan dükkân ben yaptım oldu mantığıyla spor salonuna dönüştürülmesi hiçbir mantığa sığmamaktadır. Oda yöneticileri olarak talebimiz bahse konu spor salonunun bir an önce uygun bir ere taşınması öncelikli talebimizdir”

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tabanca, av tüfeği, ve uyuşturucu
Sıradaki Haber 3 Tutuklama