Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Sanayideki tesisler banbana hayat verecek

AK Parti Bandırma İlçe

AK Parti Bandırma İlçe Başkanı Mehmet Doğan ve beraberindeki heyet 21 Haziran 2019 tarihinde yapılan genel kurul sonrasında tekrar Bandırmaspor Kulüp Başkanlığına seçilen Göksel Karlahan’ı makamında ziyaret etti. Ziyarette konuşan AK Parti Bandırma İlçe Başkanı Mehmet Doğan, şehri marka değeri olan Bandırmaspor’un sabit gelir kaynaklarının oluşturulması konusunda toplumun tüm kesimlerine önemli görevler düştüğünü söyledi. Karlahan’a yeni görevinde başarılar dileyen Doğan, bir dönem birlikte siyaset yaptıkları Karlahan’a gerekli tüm desteği vermeye hazır olduklarının altını çizdi.

-Sabit gelir kaynakları arttırılmalıdır
Bandırmaspor Kulüp Başkanı Göksel Karlahan’da konuşmasında, 2019-2020 futbol sezonunda öncelikli hedeflerinin kulübün mali yapısını disipline ederek sportif başarılara imza atmak olduğunu söyledi. Spor kulüplerinin yöneticilerin kendi öz kaynaklarıyla yapacakları katkılarla ayakta durmasının zor olduğunu vurgulayan Karlahan “Diğer spor kulüpleri gibi Bandırmaspor’da zaman zaman ekonomik sıkıntılar yaşamaktadır. Bu sıkıntıları aşmanın yolu kulübün sabit gelir kaynaklarının arttırılmasından geçmektedir” dedi.

-Bandırmaspor’a can suyu olacak
Orta Ölçekli Sanayi Sitesi’nde bulunan sosyal tesislerinin Bandırmaspor’un geleceği açısından çok önemli olduğunu vurgulayan Karlahan “Bu tesislerin bulunduğu alan aynı zamanda imar planlarında sanayi alanı gösterilmektedir. Bu arazinin satışından elde edilecek gelirin bir bölümüyle Doğanpınar Mahalle sınırları içinde bulunan 162 dönümlük alana sosyal tesisler ve kulüp binası yapılabilir ayrıca kulüp borçları ödenebilir” ifadesini kullandı.

-Hedef şampiyonluk
2019-2020 futbol sezonunda hedeflerinin şampiyonluk olduğunu dile getiren Karlahan, “Kulübün mali yapısını da dikkate alarak ekonomik ve takıma katkı sağlayacak oyuncuları kadromuza dahil etmek istiyoruz. Transfer komitemiz öncelikli olarak geçen yıl takım kadrosunda bulunan ve alacağı bulunan oyuncularla bir görüşme yapacak. Yapılacak görüşmeler sonrasında iç ve dış transfere yönelik çalışmalara hızla start vereceğiz” dedi. Takımın başına teknik direktör olarak kimin geleceğinin henüz netlik kazanmadığını açıklayan Karlahan “Transfer komitemiz teknik direktörlerle görüşmelerini sürdürüyor. Teknik direktör konusu salı günü netleşecek” ifadesini kullandı.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İvrindi Belediye Başkanı Önder Lapanta
Sıradaki Haber Başkan Sünnet Törenlerine Katıldı