Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Sanayispor’da nöbet değişimi

Sanayispor Başkanı Encan Aydoğdu’nun

Sanayispor Başkanı Encan Aydoğdu’nun işi dolayısı ile Ankara’ya taşınması nedeni ile Bandırma’dan ayrılmak durumunda kaldığı için, önceki gün kulübün küçük Sanayi sitesi sosyal tesislerinde gerçekleşen olağan genel kurulunda Çetin Uğurdur yeniden başkanlığa getirildi.
1978 yılında kurulan ve Bandırma’da spor dünyasının önde gelen kulüplerinden Sanayispor’a geçmişte 10 yıl başkanlık yapmış olan Çetin Uğurdur’un yeniden göreve seçilmesi camiada sevinçle karşılandı.

-Yönetim kurulu 20’ye çıktı
Başkan Çetin Uğurdur, yeniden göreve seçilmesi ardından yaptığı açıklamada Sanayispor’un sportif faaliyetlerini daha geniş kapsamda ele almak amacı ile yönetim kurulunu 20 kişiye çıkarttıklarını, amaçlarının altyapıya dayalı sportif faaliyetleri daha geniş kitlelere yayarak Bandırma’da futbol dünyasına yeni klas ve efsane kramponlar yetiştirmek olduğunu vurguladı. Devam eden altyapı liglerindeki mücadelelerini, yaz okulu ile taçlandırarak sportif etkinliklerini daha fazla kitlelere yaymak istediklerinin altını çizen Uğurdur, 2019-2020 futbol sezonunda ise mücadele ettikleri 1. Amatör Kümede Sanayispor olarak şampiyonluk hedeflerini yenileyeceklerini söyledi.

-İşte yönetim kurulu
Çetin Uğurdur’un başkanlığını yaptığı Sanayispor’da Başkan Yardımcılıklarına Kemal Şimşek, Cansa Özel, Genel Sekreterliğe Medeni Uygur, Genel Sekreter Yardımcılıklarına Nuri Şahin, İsmail Çoban, Sekreter Yardımcılığına Soner Koçoğlu, Saymanlığa Ömer Aksoy, Sayman Yardımcılığına Özlem İşbilen, futbol Şube Sorumluluğuna Feray Acemliler, Serkan Martı, Tanıtım Sorumluluğuna Mehmet Atak, Tesisler Sorumluluğuna Tomay Gürel-Ekrem Okur, Basın Sözcülüğüne Bora Berk, Altyapı Koordinatörlüklerine Veli Eroğlu, Ali Sarıkaya, Sosyal İşler Koordinatörlüklerine Serkan Varnalı ve Serdal Nizam seçildi.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Balıkesir İl Jandarma Komutanlığı Trafik
Sıradaki Haber Alkol Denetimi 81 Bin TL Ceza Kesildi