Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Sandık başında evlenme teklifi

Sandık başında evlenme teklifi

Cumhurbaşkanı 2.tur seçimlerinde, Edremit Remzi Molvalıoğlu Ortaokulu 1079 nolu sandıkta gözlemci olan Ergün Gökçek, bir yıldır gönül ilişkisi yaşadığı kadın arkadaşı Aslı Ener’e sürpriz evlenme teklifi yaptı.

Sandıktaki diğer arkadaşlarıyla anlaşan Gökçek, başka bir okulda gönüllü sandık görevlisi olan Aslı Ener’i arayıp, “Bizim görevli olduğumuz okuldaki sandıkta bir karışıklık var, yardıma gelir misin?” diyerek davet etti. Bunun üzerine Ener, Gökçek’in görev yaptığı okula geldi. Ergün Gökçek’in açtığı ‘İkinci baharımda açan çiçeğim. Benimle evlenir misin?’ yazılı dövizi gören Aslı Ener, bir süre şaşkınlık yaşadı. Aslı Ener, dövizdeki yazıyı okuduktan sonra salondaki görevliler ve oy vermek için bekleyenlerin alkışları arasında “Evet” diyerek teklifi kabul etti. Ergün Gökçek, Ener’in parmağına yüzük takıp, çiçek verdi. Ardından Aslı Ener, Gökçek’in açtığı dövize ‘Evet’ mührünü bastı. İkili daha sonra tebrikleri kabul etti.

Aslı Ener ile 1 yıl önce tanıştıklarını belirten Ergün Gökçek, “Bugün sosyal medyadaki bir haberde evlilik teklifi eden çiftleri görünce ben de evlilik teklifinde bulunmaya karar verdim. Sandıktaki arkadaşlarla beraber karar aldıktan sonra da böyle bir sürpriz hazırladım. Mutluyum” dedi.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Karesi’de asfaltlama çalışmaları sürüyor
Sıradaki Haber Karesi’de asfaltlama çalışmaları sürüyor