Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Sarı, belediye eski başkanını tehdit etmiş

Millet İttifakı Erdek Belediye

Millet İttifakı Erdek Belediye Başkan Adayı Hüseyin Sarı’nın Cumhur İttifakı Adayı Turan Gün’ü destekleyeceğini açıklayan belediye eski başkanı Hamit Nural’ı telefonla tehdit ettiği öne sürüldü. Nural, tehdidi doğruladı. Yaşanan bu gelişmelerin ardından AK Parti Erdek İlçe Başkanı Kemal Kayan, gazetecilere yaptığı açıklamada, Millet İttifakı’nın Belediye Başkan Adayı Hüseyin Sarı tarafından yapılan tehdidi kınadıklarını söyledi.

-AK Parti’den kınama
Nural’ın katı bir siyasi görüşünün olmadığının altını çizen Kayan “Doğru Yol Partisi’nden Erdek Belediye Başkanlığı yaptığı dönemde dahi “Erdek Partiliyiz” diyebilen biridir. Geçen seni desteklerken iyiydi. Şimdi kendisi Erdek’in kurtuluşu için Turan Gün’ü desteklemektedir. Becerememişsin Erdek için Turan Gün’ü destekleme kararı vermiş ne var bunda? İnsanların görüşlerine müdahale etmek neyin nesi? Bu nasıl bir faşist anlayış? Sen sosyal demokrat değil misin?” diye tepki gösterdi.

-Nural’a teşekkür
Erdek Belediye eski Başkanı Hamit Nural’a yapılan tehdidi kınadıklarının altını çizen Kayan, “Kendisine Erdek’in kurtuluşu için Tüm Erdek halkının yapacağı gibi Turan Gün’e desteklerinden dolayı teşekkür ederiz” ifadesini kullandı.

YORUMLAR

Bir adet yorum var

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Marmara Adalar Belediyesi Başkan Aydın
Sıradaki Haber Jokey Özcan Yıldırım Avşa’da Tarih Yazdı