" /> Sarı, belediye eski başkanını tehdit etmiş – Marmara Olay

  • DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Sarı, belediye eski başkanını tehdit etmiş

Sarı, belediye eski başkanını tehdit etmiş

Millet İttifakı Erdek Belediye Başkan Adayı Hüseyin Sarı’nın Cumhur İttifakı Adayı Turan Gün’ü destekleyeceğini açıklayan belediye eski başkanı Hamit Nural’ı telefonla tehdit ettiği öne sürüldü. Nural, tehdidi doğruladı. Yaşanan bu gelişmelerin ardından AK Parti Erdek İlçe Başkanı Kemal Kayan, gazetecilere yaptığı açıklamada, Millet İttifakı’nın Belediye Başkan Adayı Hüseyin Sarı tarafından yapılan tehdidi kınadıklarını söyledi.

-AK Parti’den kınama
Nural’ın katı bir siyasi görüşünün olmadığının altını çizen Kayan “Doğru Yol Partisi’nden Erdek Belediye Başkanlığı yaptığı dönemde dahi “Erdek Partiliyiz” diyebilen biridir. Geçen seni desteklerken iyiydi. Şimdi kendisi Erdek’in kurtuluşu için Turan Gün’ü desteklemektedir. Becerememişsin Erdek için Turan Gün’ü destekleme kararı vermiş ne var bunda? İnsanların görüşlerine müdahale etmek neyin nesi? Bu nasıl bir faşist anlayış? Sen sosyal demokrat değil misin?” diye tepki gösterdi.

-Nural’a teşekkür
Erdek Belediye eski Başkanı Hamit Nural’a yapılan tehdidi kınadıklarının altını çizen Kayan, “Kendisine Erdek’in kurtuluşu için Tüm Erdek halkının yapacağı gibi Turan Gün’e desteklerinden dolayı teşekkür ederiz” ifadesini kullandı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?