Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Sarı, il kongresinde değişimcilere yüklendi

Balıkesir İl Başkanlığının 38. Olagan Genel Kurulunda konuşan Balıkesir Milletvekili Sarı “.Yok öyle yaygara yaparak, umutları yıkarak, çamları devirerek meydan okumak. Meydanı burada okumayın, meydanı sokakta okuyacağız. Partimizin umudunu yıkmaya, umutsuzluğu bu örgütü yaymaya hiç kimsenin yüreği yetmez.”dedi

Balıkesir İl Başkanlığının 38.

Balıkesir İl Başkanlığının 38. Olagan Genel Kurulunda konuşan Balıkesir Milletvekili Serkan Sarı,değişimcilere yüklendi.
Sarı “Partimiz değişiyor, sürekli değişiyor. Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu partimizi Türkiye’ye açtı, sokaklara çıkardı, partimizi adım adım, ilmek ilmek ileriye götürdü. Değişmeyen bir gerçek var kişilerin beklentileri. Değişmeyen bir gerçek var ben değişmeyeyim sen değiş, ben oturayım sen git. Emek vermeden değişim olmak. Faturayı genel başkanımıza kesmek kadar ağır bir tavır olamaz”dedi.

-Yok öyle yaygara yaparak çamları devirerek meydan okumak

Sarı “Bugün genel başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun yazdığı listelerden memnun olanlar yazıldıkları listeleri eleştirenler oldu. Peki, tutan mı vardı istifa etmelerini? Listeler yazıldığında cümle alem duydu niye bırakmadınız, niye tepkinizi o zaman koymadınız? Şimdi mi aklımıza geldi, şimdi mi gördünüz gerçekleri? Seçilirken iyi, yazılırken iyi, pusulalarla makamlar dağıtılırken herkes alkışlıyor ama itiraz eden yok. Makamını kaybedenler bugün partimizde yaptığı tek görev milletvekilliği olanlar, partimizin geleneklerini, geçmişini eleştiriyor, emekten bahsediyor. Emek bu salonda, bu sokaktadır. Yok öyle yaygara yaparak, umutları yıkarak, çamları devirerek meydan okumak. Meydanı burada okumayın, meydanı sokakta okuyacağız. Partimizin umudunu yıkmaya, umutsuzluğu bu örgütü yaymaya hiç kimsenin yüreği yetmez. Umut da burada, emek de burada, iktidar da bu salonda. Niye birbirimiz kırıyor, küçültüyor, parçalıyor, ötekileştiriyoruz. Var mı böyle bir şey. Neymiş kazanacağız, kazanacağız naralarıyla kazanılmıyormuş. Ben inanıyorum, inanmayan gelmesin” şeklinde konuştu.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Su Baskını Evlere Zarar Verdi
Sıradaki Haber Sular Altında Kaldı