Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Sarı, Subaşı’nın açıklamalarını fantastik buldu

Sarı, Subaşı’nın açıklamalarını fantastik buldu

Gazetecilere açıklama yapan CHP Balıkesir İl Başkanı Serkan Sarı, AK Parti Balıkesir Milletvekili Yavuz Subaşı’nın “2021 yılını millete hizmet yılı olarak değerlendirdik, AK Parti olarak 2023 yılına emin adımlarla ilerliyoruz” şeklindeki açıklamalarını fantastik olarak değerlendirdi.

Sarı “ AK Partili yetkililer tepeden tırnağa birbirinden fantastik açıklamalar yapıyor. Ülkenin gerçeklerinden kopuk olan ve adeta paralel evrende yaşayan Erdoğan, ekonominin kitabını yazdığını söylerken, ülkenin bu halini görmezden gelen, üstüne üstlük millet ay sonunu getiremezken, “millete hizmet yılı” diyen bir milletvekili ile karşı karşıya olmanın şaşkınlığını 84 milyonla birlikte yaşıyoruz.” dedi.

Sarı “AK Partili Milletvekili Subaşı ülkenin ne halde olduğunu bilmiyor ya da konuşmak için konuşuyor. İnsanların alım gücünün en çok düştüğü ,  TL’nin döviz karşısında hızla eridiği,  elektriğe, doğal gaza, akaryakıta fahiş zamların geldiği bir yılda, kısacası vatandaşın kemer sıkmaktan patladığı bir yılda “millete hizmet yılı” demek neye hizmet etmektir anlaşılması oldukça zor!” ifadesini kullandı.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mimarlar Odası’nda bir dönem sona erdi
Sıradaki Haber Mimarlar Odası’nda bir dönem sona erdi